#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#670Een paar zilveren munten ter ere van het huwelijk van Prins Charles en Diana Spencer, 1981.
A pair of silver coins commemorating the wedding of Prince Charles and Diana Spencer, 1981.No longer availableDim. Ø 4 cm 58,78 gEstimate: € 60 / 100 -
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#223Kuifje“Kuifje”. Een uit kunststof gevormd beeld van Kuifje met Bobbie in een Chinese vaas. Bijgevoegd een hardcover strip “De Blauwe Lotus”, uitgave Casterman.
"Tintin". A plastic sculpture of Tintin with Snowy in a Chinese vase. Includes a hardcover comic book "The Blue Lotus", published by Casterman.No longer availableDim. 57 x Ø37cmEstimate: € 200 / 250 -
#276Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met getorste poten en leeuwenkop ornamenten in Louis XIII stijl. Gestoffeerde rug en zitting met floraal decor en jachthoorn details.
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120