Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00
‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
Een set van 6 vintage keramieken muurdecoraties in de vorm van zwaluwen waarvan 3 vliegend en 1 hangend aan zijn/haar nestje en nog eens 2 in hetzelfde nestje.
“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een camee als broche of hanger de omlijsting 14 kt geelgoud.
Een glaspasta lampje met landschapdecor.
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.
Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
“Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
Een lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Een lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
Een lot bestaande uit twee Brussels polychrome porseleinen postuurtjes naar de oudheid. We voegen er twee gelijkaardige vaasjes aan toe. Waarvan één polychroom in twee delen.
“L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.
Een zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
Een rood koperen altaarbel met drie belletjes.
Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
Een Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
“Portret van een zittende vrouw”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een koperen lessenaar met boek Iliade.
‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
Een Engels mahoniehouten halve maan tafeltje met 2 kwartvormige laden. Louis XVI stijl.
Een set van 4 bijzettafeltjes in Engelse stijl in gefineerd hout.
Eel lot strips, Nero e.a.
Een paar verzilverde candy boxen met dennenappel ornament bovenaan.
‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
“Ijspret bij de windmolen en Oude achtertuin”. Twee miniatuur aquarellen. Gesigneerd.
Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
“Moulin Rouge”. Een glazen parfumflesje met bloem motief. Verso gemerkt, Medio 40-70.
Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Een rond bronzen plaquette met portret van Napoleon. Opschrift “Le General Bonaparte”.
‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
Een lot tinnen voorwerpen.
“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
“Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.
Een lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van 4 vintage design stoelen met gestoffeerde zitting. Door Antonín Šuman voor TON (Thonet Tsjechië).
Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.
Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
Een paar liggende leeuwen van gebeeldhouwd marmer.
“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
“Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.
“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
Een lot van 4 vintage design stoelen.
Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
‘Primer Baile, Now and Forever’, een Lladro beeld, modelnr 07642 in originele verpakking.
‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee puntvormige saffieren samen +- 0,40 ct. en email.
“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
“Interieurzicht vanuit de stal”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gemongrammerd F.B.
Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
Een marqueterie houten kaarttafel met klapblad en vilten bekleding, verguld en bronzen elementen. 19e eeuws.
Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.
Een bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.
‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroken/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
Een lot van 6 vintage Italiaanse design stoelen uit gechromeerd metaal. Gastone Rinaldi voor RIMA, medio 1970.
Een handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
‘Flowers for sale’, een Lladro beeld, modelnr 5537 in originele verpakking. Het boeketje bloemen in het hand van het meisje is afgebroken/ontbreekt.
“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens met een diamand JVS1-JVVS1 met een gezamenlijk gewicht van 1,96 ct.
Een uit hoorn gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
Een Robbedoes verzamelalbum 22. 1e druk. Bundeling weekblad Robbedoes. 9e jaargang, nr 388 - 4 september 1947. Bijgevoegd 18 Robbedoes weekmagazines. Medio 1947.
“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
Een vintage design salontafel, medio 1960, label onderaan.
Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van 70 Asterix strips. Diverse titels en uitgaven. Meerdere 1e drukken en meervoudige exemplaren.
“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
‘A Ride In The Park’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5718, 912/1000, in originele verpakking.
“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden armband bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. (-1steentje) en turkoois.
Een vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
Een bronzen luchter met 3 engelen, met 9 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes.
Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
Een art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
“Petunias”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antiek Engels seinpistool, WOI. Gemerkt Webley & Scott MKIII, Ltd. London & Birmingham. Diverse markeringen, genummerd 72761.
“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
Een khaki lederen handtas.
‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
“Maria op de maansikkel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vlaamse school, 19e eeuw.
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
Een zwart lederen handtas. Model Railway.
‘Oriental Music’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1491, 835/5000 in originele verpakking.
“Spinnende vrouw in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.
“Trésor du vieillard des pyramides”. Een schilderij, olieverf op doek. Verso gedateerd 1994, betiteld en gesigneerd.
‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
Een grote Georgian breakfront boekenkast van mahoniehout. Middenstuk versierd met een symmetrische bekroning. Zes beglaasde deuren met latwerk, middenstuk en twee zijstukken lichtjes vooruit springend. Messingen verluchting in de sokkel. Enkele kleine ruitjes te vervangen.
Een zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,64 ct. FSI1 - VS2. Bezet met baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
Een tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
“Piper” (1978). Een gepatineerd bronzen beeld van een fluitspelende vrouw. Op zwart marmeren sokkel en met bijhorende box. Genummerd 13/90.
“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.
“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, porseleinen socket en melkglazen bol. Gemerkt Napako, medio 1960.
Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.
Een zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.
Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
“Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een 18kt witgouden hanger met ketting, met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,53 ct.
‘I have found the dulcinea’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5341, 310/750 in originele verpakking.
‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.
Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.
“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.
Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
Een grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.
“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
Een grote vergulde spiegel.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 1,10 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een bronzen beeld van een maraboe met blauwgroen patina.
Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Een uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.
Een lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
Een grote vintage luchter bestaande uit vele bloemen in parelmoer, 1 bloem ontbreekt en enkele blaadjes hebben lichte schade.
Een massief eiken secretaire met marqueterie sterren inleg in ebbenhout. 10 laden binnenin en 3 grote laden onder.
Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.
‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Kuifje”. Een uit kunststof gevormd beeld van Kuifje met Bobbie in een Chinese vaas. Bijgevoegd een hardcover strip “De Blauwe Lotus”, uitgave Casterman.
‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
Een lot van 4 porseleinen soldaatjes, 2 dragen het merkteken van Sitzendorf, 2 van Capo Di Monte.
Een 19-delig theeservies, Karlsbader Porzellan Manufaktur, een ondertasje is beschadigd alsook het dopje van het deksel van de theepot is afgebroken en ontbreekt.
“Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
Een paar oorbellen van 18 kt wit goud bezet met witte en zwarte diamanten. Met een gezamenlijk gewicht van 3,22 ct.
‘Country ride’, een groot Lladro beeld, modelnr 05958 in originele verpakking
Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.
Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.
Een 18 kt witgouden hanger met onyx en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,83 ct.
Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
Een messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.
Een porseleinen Napoleon vaas in Empire stijl met vergulde armen en decor.
Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
Een Chinees cloisonné klokje met emaille wijzerplaat en meerkleurige details in het reliëf.
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,60 ct. F VS1 en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
“Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.
Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
“Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
Een muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
Een wassen hoofd van een kind op houten sokkel, achteraan gemerkt Bacchus, SV-4, made in France.
Een set van 2 keramische hoofden, vermoedelijk van dezelfde kunstenaar, het blauwe hoofdje draagt een monogram achteraan.
“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant 0,43 ct. G VS2.
Een polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
Een vintage Wilesco stoommachine met slijpmolen op een plaat gemonteerd. West Germany.
Een lot van 2 porseleinen bordjes met gevlochten rand, waarvan 1 Meissen gemerkt en 1 Vieux Paris. Met floraal decor.
Een eikenhouten commode met 3 laden.
Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met getorste poten en leeuwenkop ornamenten in Louis XIII stijl. Gestoffeerde rug en zitting met floraal decor en jachthoorn details.
Een lot van 2 houten behang of linoleum print-rollen met koperen patroon, waarvan 1 gemerkt “Brepols”.
Een vintage keramische West-Germany drip-glaze lampenvoet, met extra lichtpunt in de voet.
“Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.
Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
Een lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een lot van 17 Luc Orient strips, diverse titels en uitgaven, waaronder “Het dal van de drie zonnen” nr 1 1969, 1e druk en “De bevroren zombies” nr 2 1970, 1e druk.
“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
Een mahoniehouten secretaire met 3 laden en gestoffeerd blad. Koperen ornamenten en marqueterie vooraan.
‘Picture perfect’, een Lladro beeld, modelnr 7612 in originele verpakking.
Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant 0,75 ct. J VS1 en bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,55 ct.
Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
Een kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
Een lot van 41 Suske & Wiske strips, diverse titels en uitgaven.
“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
Een paar vintage vergulde tafellampen. Voeten vertonen vliegroest.
Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
Een kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.
Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
“Eric de Noorman”. Een lot van 27 vintage strips, eerste drukken uitgegeven door Het Laatste Nieuws medio 1950.
Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
Een lot van 3 antieke boeken, 19de eeuws. Titels; “Les etrangers a Paris”, “Voyage en Italie” en “Voyage en Hollande et en Belgique”.
Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
Een eikenhouten haltafeltje met gesculpteerde details. Onderging behandeling tegen houtworm. Louis XV stijl.
Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
Een lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.
Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
Een 18 kt witgouden hanger met ketting in de vorm van een bloem. Bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,03 ct.
Een lot van 10 strips, 1e druk. Diverse titels van; Durango, Valiant, Zilverpijl en Bob de Moor.
‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.
Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.
Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
‘Hang on’, een Lladro beeld, modelnr 5665 in originele verpakking.
Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.
Een oude mahoniehouten bidet met porseleinen recipiënt van Boch.
Twee zijden sjaals.
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
Een wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.
Een bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
Twee zijden sjaals. Groen en bruin.