Similar lots by type
-
#242Jozef TilleuxPeriod: 1897 - 1978“Vrouwen aan de kade te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femmes sur le quai d'Ostende . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#62Alfons Van MeirvennePeriod: °1932Drie inkttekeningen op papier met twee voorstellingen van een gier, een condor en een aap.
Trois dessins à l'encre sur papier avec deux représentations d'un vautour, d'un condor et d'un singe.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109W. Vincken“Begijnhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte du Béguinage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Claude LyrPeriod: 1916 - 1995“Stilleven”. Oleverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1951.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Didier MaghePeriod: °1959“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896 - 1965“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139Georges SteelPeriod: °1923“Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#182Gerard Jr. CoxPeriod: 1902 - 1982“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Paysage de bruyère . Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#179Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#542René Marie DujardinPeriod: 1913-2002Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.No longer availableDim. 60 x 80Estimate: € 180 / 240 -
#46Aloys De LignièrePeriod: 1889 - 1965“Portret van Herman Grieten”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’Herman Grieten”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 700 -
#492“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
"Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#464Henri De CockerPeriod: 1908 - 1978“Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Dame . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#74J. V. D. Goten“Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Chats dans la nature . Huile sur toile. SignéNo longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#79H. P. Ulassa (?)“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100 / 160 -
#142Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972“Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#129Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120 / 150 -
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#149G. Kimzeke“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Serenade op het balkon”. Een olieverfstudie op paneel. XIXe eeuw.
Sérénade sur le balcon . Une étude à l'huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#205Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#156Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605Een porseleinen olielamp met meerkleurig bloemendecor in een met goud omzoomde cartouche in reliëf en op lichtblauwe achtergrond. Met messingen monturen en met deels gesatineerde en geslepen kap.
Une lampe à huile en porcelaine à décor floral multicolore dans un cartouche doublé d'or en relief et sur fond bleu clair. Avec des cadres en laiton et avec un abat-jour en partie satiné et découpé.No longer availableDim. h: 36 (zonder glas)Estimate: € 80 / 120 -
#512“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Nature morte aux fruits . Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#552Lolo PalazzoEen opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.No longer availableDim. 122 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#122Een schotel van gedreven en geciseleerd geel koper versierd met bloemenfriezen, vogels en vruchten rond een centraal medaillon.
Un plateau en cuivre ciselé et ciselé orné de frises fleuries, d'oiseaux et de fruits autour d'un médaillon central.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 35 / 50 -
#353Royal BochEen beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.
Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166Een gefineerde vergadertafel op tapse poten met acht bijpassende stoelen (H. 99 cm) en twee armstoelen (H. 107 cm). Fineer met slijtage.
Une table de conférence en placage sur pieds fuselés avec huit chaises (H. 99 cm) et deux fauteuils (H. 107 cm) assortis. Placage aux usures.No longer availableDim. 100 x 250 cmEstimate: € 200 / 260 -
#468Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine, décorés de décors européens multicolores et de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe en bas.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#21Val-Saint-LambertEironde vaas van geslepen en in de massa groen gekleurd kristal. Gemerkt met label.
Vase ovoïde en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#621Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
Une grande lampe de table avec abat-jour chromé sur une boule en plexiglas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 50 -
#250Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000 / 3500

