#9Drie verschillende officiersstokjes.
#370Een ijsberenpak. Carnavalskostuum.
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
#497Een etnisch bronzen beeld.
#282Salvador DaliPeriod: 1904 - 1989“La licorne”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 117/300.
La licorne . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche et numérotée 117/300.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 250 / 280 -
#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#411“Maria, Vreugde voor allen die lijden”. Messingen reisicoontje.
#552Lolo PalazzoEen opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.No longer availableDim. 122 x 60 cmEstimate: € 120 / 200