#194Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Twee etsen door Romain Malfliet, St Niklaasplaats Antwerpen 69/160 en de Rozenhoedkaai Brugge 88/130.
A set of 2 etchings by Romain Malfliet, St Niklaasplaats Antwerp 69/160 and the Rozenhoedkaai Bruges 88/130.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 13.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#189Een print van een Japanse aquarel met vogel op takken in bloesemtijd in faux bamboo kader.
A print of a Japanese watercolor featuring a bird on branches during blossom season in a faux bamboo frame.No longer availableOnline onlyDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#104“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156“Abstracte Vogel”. Een schilderij, olieverf op doek. Signatuur onleesbaar.
"Abstract Bird". A painting, oil on canvas. Signature unreadable.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 29cmEstimate: € 25 / 50 -
#197Een lot van 3 prints op papier met personages. Diverse afmetingen.
#145Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#111Drie etsen in één lijst. Voorstelling van Ridders en een Hofdame.
Trois eaux-fortes dans un même cadre. Représentation de chevaliers et d'une dame d'honneur.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cm x 3Estimate: € 60 / 100 -
#176“Maria, Jezus en Sint-Jan”. Reproductie op doek naar Rafaël.
"Mary, Jesus, and Saint John." Reproduction on canvas after Raphael.No longer availableOnline onlyDim. Ø 46 cmEstimate: € 10 / 15