#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#117“Meisje met lammetje”. Olieverf op doek.
"Girl with Lamb." Oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Eleonore Van HoeckEen ingekleurde ets van Eleonore van Hoeck genaamd Fascination, genummerd 17/300, gesigneerd binnen en buiten de plaat.
#23Theo Melens“Bezoekers voor een diner”. Een aarderwerken paneel. Gesigneerd “TM”. Circa 1960.
“Visitors for dinner”. An earthenware panel. Signed "TM". Circa 1960.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 94 cmEstimate: € 120 / 190 -
#113“Etudes pour violon”, gemengde techniek op papier, Gesigneerd.
« Etudes pour violon », techniques mixtes sur papier, signées.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#180“Religieus tafereel”. Een ets op papier.
"Religious scene". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 20,5cmEstimate: € 10 / 20 -
#114Een gobelin met Middeleeuws tafereel in massief eiken kader.
#200“Rues Maghrébines”. Een paar schilderijen, aguarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Maghrebi Streets". A couple of paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#26“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
"Training for Art Formation and Knowledge of the Region". A diploma certificate for Guide on paper.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 47cmEstimate: € 40 / 60 -
#99H. Bettens“Staand naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Gesigneerd onderaan.
#153“Navire Marchand”. Een print op paneel.
#168Armand RassenfossePeriod: 1862-1934‘Zittend naakt’ .Een kleurenlitho van Armand Rassenfosse.
"Sitting nude". A color lithograph by Armand Rassenfosse.No longer availableOnline onlyDim. h 22 x b 15.5 cmEstimate: € 40 / 60