Similar lots by type
-
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?
“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#154David Teniers II
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Toegeschreven op basis van monogram D.T. rechtsonder.
"La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Attribué et monogramme DT en bas à droite.No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 6000/8000 -
#292Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972
“Zeilboten aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#39W. Geirnaert
“Vrolijk gezelschap in een interieur”. Olieverf op paneel.
« Bonne compagnie dans un intérieur ». Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100/140 -
#84L. Van Vugt
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#369
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#589
“Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.
"Etude pour la nature morte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1961 au verso.No longer availableDim. 32,5 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#89Gerard Jr. CoxPeriod: 1902-1982
“Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#432
“Apocalyptische voorstelling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Représentation apocalyptique". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#442Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#244A. Denaeyer
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100/1300 -
#242J. Thysmans
“Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 cm x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#249Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955
“Wandelpad naast het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sentier pédestre au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 cm x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#214
“Portret van Nicolas Foucquet”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
"Portrait de Nicolas Foucquet". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole française du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 120/200 -
#222G. Gories
“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“ Nature morte aux coquelicots”. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1939.No longer availableDim. H: 48-60cmEstimate: € 45/60 -
#224Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte aux fleurs ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/70 -
#102Charles LeickertPeriod: 1816 -1907
“Winters stadsgezicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage urbain d'hiver avec des patineurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 160/200 -
#372
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#624De Belder
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#125
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
"Bateaux de pêche au large". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature. D’après l'Ecole hollandaise du XVIIe siècle.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#381
Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.
Deux paires de vases balustres cloisonnés sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 24 - 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#429
“Vrouw met pop” Gouache op papier. Te restaureren.
« Femme à la poupée » Gouache sur papier. A restaurer.No longer availableDim. 66 cm x 51 cmEstimate: € 70/120 -
#18Henri Vernes
en Dino Attanasio. “Bob Morane et l’Oiseau de Feu”. Ed. Marabout. Hard cover. Eerste uitgave, 1960. Goede staat, cover lichte randslijtage.
et Dino Attanasio. Bob Morane et l'Oiseau de Feu. Éd. Marabout. Couverture rigide. Première édition, 1960. Bon état, la couverture a une légère usure des bords.No longer availableEstimate: € 40/70 -
#361
Een bol Chinees porseleinen theepotje met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière sphérique en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 11cmEstimate: € 35/45 -
#687
Een lot van zeven metalen chocoladevormen, waarbij drie vissen, een kreeft, een kerstman, Sinterklaas en een jongetje. De laatste drie compleet (voor- en achterkant)
Lot de sept moules à chocolat en métal, dont trois poissons, un homard, un père noël, Saint-Nicolas et un garçon. Les trois derniers complets (recto et verso)No longer availableDim. h: 17 - 36 cmEstimate: € 60/100 -
#654
Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.
Paire de bougeoirs en métal argenté, montés en lampe de table. Pied de lampe : H. 35 cm.No longer availableDim. H: 60cmEstimate: € 60/80 -
#73Meissen
Een dekselpotje van veelkleurig porselein met verguld bronzen monturen. Decor van personages in landschappen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine multicolore avec montures en bronze doré. Décor de personnages dans des paysages. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/120 -
#156
Een tweedelige notenhouten vitrine met onderaan twee brede laden en vier poten met kruisverbinding , bovenaan een brede beglaasde deur met latwerk, schuine zijden. Holland, XIXde eeuw.
Une vitrine en deux parties en noyer avec deux larges tiroirs et quatre pieds avec connexion croisée en bas, une large porte vitrée avec treillis en haut, coins coupés. Hollande, XIXème siècle.No longer availableDim. 242 x 149 x 29 cmEstimate: € 500/900 -
#690
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80/120 -
#439
Drie Mogulscènes in gouache op zijde.
Trois scènes Mogul en gouache sur soie.No longer availableDim. 51 cm x 35 cm, 47 cm x 34 cm & 52 cm x 33 cmEstimate: € 80/100