#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
#409Gysels
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#514
#40
Een paar 14 K wit en geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 14 carats serties de petits diamants taille brillant.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 120/140 -
#498
#233
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#312Val Saint Lambert
Een lampvoet van deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt.
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#623Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableDim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#531Val Saint Lambert
#488
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#123Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen crossover-tas, unisex.
Un sac à bandoulière en cuir marron foncé, unisexe.No longer availableEstimate: € 350/400