#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
#605
Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#441
Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80/100 -
#179
Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#417
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#625
Een zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
#638Paul HellerPeriod: 1935
Grote bolle Boomse vaas uit de Artver reeks , circa 1935 , ontworpen door Paul Heller . Bruin en zwart glas.
Large convex Boom vase from the Artver series, circa 1935, designed by Paul Heller. Brown and black glass.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 240/340 -
#660
Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#532
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150/300 -
#81Jef De Keyser
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#227Val Saint Lambert
Een tweedelige, kristallen coupe, blauw gekleurd in de massa.
A two-part, crystal coupe coloured blue in the mass.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200