#670Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct (deux pierres à remettre).No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#95Een antieke gebeeldhouwde kofferbank en twee bijpassende armstoelen, versierd met gevleugelde leeuwen in de armleuningen en een engelenkopje in de rug. Met rood fluwelen rugkussens.
Un banc-coffre sculpté antique et deux fauteuils assortis, décorés de lions ailés dans les accoudoirs et d'une tête d'ange dans le dossier. Avec coussins de dossier en velours rouge.No longer availableDim. 123 x 140 x 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427Kaiser PorzellanEen balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#331Een lot van vier lampjes van meerkleurig porselein, waarbij drie in de vorm van een vuurtoren (zonder bedrading) en één in de vorm van een zeilschip.
#418Nico BurssensPeriod: °1961Een gestileerde neushoorn.
Un rhinocéros stylisé.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Twee verschillende 18 K witgouden trouwringen.
#179Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Symphonie van bruin en rood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#100Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.
Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 55,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#576Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 100 / 150