#573
Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
#479
#350Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
#137
“Madonna met kind, omring door heiligen”. Een Russisch icoon. XIXe eeuw.
"Vierge à l'Enfant, entourée de saints". Une icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#312
#462
Een schildering op zijde met vogel op tak, met opschrift.
#650
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 700/800 -
#560
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljant van +- 1,16 ct. EVVS1.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties d'un diamant de +- 1,16 ct EVVS1.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 1250/1350 -
#538
#270
Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#23
Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).
#488
Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine d'Imari avec des socles en bois finement sculptés. Les couvercles ont été restaurés. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 cm (m.s)Estimate: € 200/300