Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985
Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#408
Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#46
Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.
#262Paul Tuerlinckx
“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#523
Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120 / 200 -
#594Paul Tuerlinckx
“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#297
Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
#341
#56
Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#511Kadjar
Een tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100