#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#237Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#226Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
An oak secretaire with two drawers underneat the tilt top.No longer availableDim. 100 x 95 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#80Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#392Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#676Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280