#6
Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#361
Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120 -
#241
Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#663Murano
Een paar Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#599Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Collage met twee naakten.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 55/59.
#538
Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.
#584Piet Van De WallePeriod: 1905-1980
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
#486Kashan
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250/320 -
#141
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#468
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#25