Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Abstract naakt.” Gemengde techniek. Onduidelijk gesigneerd. Vouw in het papier.

“Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.

"Nude." Inspired by the work by San Yu. Mixed media. Apocryphal signature. Fold in the paper.
Dim. 38 x 28,5 cm
SKU: 2609230414.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #485

    Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.

    A Solid oak trunk decorated with three panels, each featuring a Tree of Life. England. 17th century. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 122 x 56 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #150

    Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.

    An 18 carat Art Deco platinum brooch set with approximately 3 ct of diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 13,12 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #155
    Romain Malfait

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #442

    “Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.

    "Message to Tony (aha)." Collage, Mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 43 x 47 cm
    Estimate: € 220 / 380
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #1

    Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.

    A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Schade aan de rechtse arm. Rond 1800.

    An 18 karat yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. Damage to the right arm. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 6,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #472

    “Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.

    "Abstract flowers." A pair of artworks, oil paint on paper.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 & 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een Victoriaanse hanger van 14 karaat geelgoud bezet met drie Schotse parels.

    A Victorian pendant of silver and 14 karat yellow gold set with three Scottish pearls.
    No longer available
    Dim. 15,72 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #419

    “Abstract portret van een geit.” Techniek onduidelijk. Geïnspireerd op het werk van Bart Van der Leck.

    "Abstract portrait of a goat." Technique unclear. Inspired by the work by Bart Van der Leck
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429

    “Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.

    "Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #462

    “Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.

    "Mother with children. Inspired by Heinrich Zille" Mixed media on paper. Apocryphal signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459

    “Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.

    "Abstract in red with triangles." Mixed media.
    No longer available
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #439

    “Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..

    "Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #407

    “Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.

    "Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #432

    “Abstract geïnspireerd op het werk van Jean Pougny.” Gemengde techniek board.

    "Abstract. Inspired by the work of Jean Pougny" Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 46 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 450

Other lots in this auction

  • #681

    Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

    A glass paste vase in two shades of blue.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #554

    Een kamerscherm voor kinderen in Louis XV-stijl met gesculpteerd hout en fluwelen panelen met een repetitief bloemendecor.

    A Louis XV-style room divider for children, with carved wood and velvet panels featuring a repetitive floral design.
    No longer available
    Dim. h 99 x l 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #59

    “Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Noordwijk beach". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 36cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #699

    Een oude viewmaster met 60 kaarten.

    An old viewmaster with 60 cards.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #161

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #299
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.

    “Shepherds at the manger”. An engraving on paper. Numbered 40/100, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 20 x 33cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #218

    Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.

    An accordion with the inscription 'Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
    No longer available
    Dim. 423 x 50 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #590

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.

    An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #494
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Geboortebezoek”. Een gewassen pentekening op papier, gemengde techniek. Onderaan gesigneerd.

    “Birth visit”. A washed pen drawing on paper, mixed media. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44 x 56cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More