Veiling volledig, 700 loten.
Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig, 700 loten.
Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u
Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar bolle cachepots van Duits aardewerk met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt Meissen. Lichte schade, ontbrekende bladen aan de bloemen.
“Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”
Vijftien kristallen glazen waarvan én licht groen gekleurd. Jaren 50. ( één schilfer).
Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
Een lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
Een Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
“History of the golf club” & “The development of the golf ball”. Een paar houten bureau deco pennendoosjes met golf gerelateerde ornamenten.
“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
Vier diverse versierde dozen. Eén ovale van metaal, één beschilderd met een kasteellandschap genre vernis martin, één met een gekleefd geometrisch motief en een kleintje voor postzegels met leder bekleed.
“Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
Een tafellamp met een beeld van zamac en een glas in lood lampenkapje uit de tweede helft van de vorige eeuw.
“Een belooning der eerlijke en trouwe diensten”. Burgerlijk ereteken op karton met foto en 2 medailles.
Eénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
Een rode glazen coupe in een gesmeed metalen houder met wijnranken en een reserve glazen coupe in groen.
“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
“Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
Een bronzen koffertje versierd in gotische stijl met personages in nissen. We voegen er een dito vierkant sigarettendoosje aan toe.
"Magnum Begynasium Bruxellense". Zicht op het Groot Begijnhof van Brussel, gegraveerd door Jacobus Harrewijn (1660-1727), uit de 'Chorographia Sacra Brabantiae', heruitgave van Antoon Sanderus door Christiaan van Lom, 1726-1727, Den Haag.
Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
Een grote Empire-stijl vaas met romantisch tafereel inderaan gemerkt Italy, een onduidelijke handtekening en D.1556. Heeft een kleine schade aan de voet.
“Kruisafname & Geboorte van Jezus”. Een paar gravures op papier. Naar P.P. Rubens.
Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
Twaalf kreefthaakjes, twaalf koffielepeltjes en een serveerlepel van verzilverd metaal. Gemerkt en in oorspronkelijke doosjes
“Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.
Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.
“Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.
Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
“Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden zakhorloge met twee barstjes in de wit geëmailleerde wijzerplaat.
Een lot van zilveren bestekdelen in 3 doosjes betreffend 12 koffielepeltjes, een taartschep met zilveren heft en een doosje met 4 vorken en 6 lepels.
Een set van 2 kaders met elk 6 linosneden van Maurice Langaskens over o.a. Tijl Uylenspiegel en Lamme Goedzak.
Een vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
“Watermolen in een heuvellandschap met een visser op de voorgrond”. Olieverf op doek (kleine herstellingen).
Een lot van 9 designer Duvel glazen, waarvan een 3 liter glas in originele doos, 8 glazen van verschillende ontwerpers, een plastic ijsemmer en een ontkurker in de vorm van de Duvel D.
Een vintage Zweedse houten schommelstoel. Model “Grandessa” door Lena Larsson voor Nesto stolfabrik. 1965.
Een aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
Een groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
“Stilleven met bloemen en vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk, barst de wijzerplaat.
“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
Een vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
Een Victoriaanse hanger van 14 karaat geelgoud bezet met drie Schotse parels.
Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.
“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een deels verguld schouwgarnituur in gips bestaande uit een buste van Christus en 2 vazen met als opschrift Van Den Balck Freres Bruxelles, reproduction interdite.
“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.
Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
Een klein vaasje van glaspasta met druivelaar decor. Begin 20e eeuw, gemerkt Legras.
Een groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Schade aan de rechtse arm. Rond 1800.
Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
Een lot van 3 affiches, waarvan 2 met thema “St Kristoffel bedevaart” en 1 “Nationale Landbouwprijskamp”. Allen medio 1950-55.
Een wandelstok met een zilveren handvat in de vorm van een zeer gedetailleerde panterkop. Gemerkt 800 en met Duitse keuren.
“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lederen vintage Delvaux handtas, Medio 1950. Model met paard en koets logo op label, Delvaux Createur. Klein scheurtje naast knopje bovenaan. Bijgevoegd stofhoes, vertoont vlekken.
Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
“Landschap met boerderij en schaapherder”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een Vlaams juweel van zilver en de achterkant 18 karaat goud als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.
“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.
Een lederen Delvaux schoudertas, kan crossover gedragen worden. Met aankoop kaartje Delvaux Antwerpen. Bijhorende stofhoes.
Een staande klok in gesculpteerde houten kast met open uurwerk met tinnen versieringen.
Een smeedijzeren rozentak.
“Moeder met kroost”. Een uit pijpaarden gesculpteerde reliëf plaque. Inscriptie achterzijde “1630”.
“Portrait d'une jeune fille”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
Bestek van verzilverd metaal.
”Gesluierde dame”. Een bronzen plaquette in houten kader, onderaan gesigneerd.
Een coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
“Vissersboten op het strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
Een vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.
‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.
Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een sextant van fabrikant C. Plath uit Hamburg in zijn originele houten koffertje. Gefabriceerd in 1957.
“Karle Kato, Le vieux Maître”. Een drypoint & aquatint op papier. Epreuve d'Artiste.
“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
Een antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
Een lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een lot van twee handgeschilderde ovale miniatuurtjes van hofdames. In staander met bol glas. Laat 19de eeuw.
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Kreek in Winter - te Sombeke.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een Engelse staande klok in rijkelijk gesculpteerde eikenhouten kast met bovenaan een zogenaamde ‘green man’ met opschrift ‘Wrapson Havant’.
Delvaux handtas, ontwerp van ‘Bruno Pieters’, limited edition unisex model in bruin leder.
“Moeder Gods, Vreugde voor alle lijdenden”. Een icoon op paneel. 19e eeuws, met certificaat.
Een vergulde spiegel en console met marmer. Versierd met miniaturen. Rijkelijk gedecoreerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
“Stilleven met kruik, glas en boek”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
‘Winterzicht’, olieverf op paneel, draagt handtekening.
Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.
Een vuurvergulde schouwklok met een beeld van een ridder met kroon in wapenuitrusting, vermoedelijk Frans werk, tijdperk Louis-Philippe.
“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
Een beeldengroep in gepatineerd brons ‘Pro Patria’, gesigneerd Emille Laporte met gieterijstempel ‘Siot Decauville’.
‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.
Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.
“TL Globe”. Een vintage globe klok. Eerste Nederlandsche Industrie Zwolle Holland Model E10 with trade mark TL GLOBE.
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
Een Louis Vuitton handtas in rood epi-leder, model “Cartouchière”, datacode MI 8904.
‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.
Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
“Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.
“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
Een grammofoon van fabrikant ‘The Gramophone & Typewriter Ltd.’ uit London, ca 1910, de voorloper van His Masters Voice, met koperen hoorn.
Een Delvaux handtas model Louise in donkerbruin leder, met certificaat.
“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een koperen vergulde Franse Louis XV-stijl cartel wandklok met opschrift op de wijzerplaat ‘Henry Lepaute Paris’. Frankrijk, XIXde eeuw.
“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
“Woonwagen bij valavond.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
Een Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
“Andries Bicker”. Een schilderij, olieverf op doek, naar Bartholomeus van der Helst.
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti op marmeren voet.
‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
“Kapelletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.
Een eikenhouten vitrinekast met onderaan 2 gesloten deuren en bovenaan 2 glazen.
Een brons gesculpteerd beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.
“Monniken bij kaarslicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Restauratiesporen en krasje bovenaan.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.
Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.
“Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.
Een vergulde luchter met rozen versierd en met 5 lichtpunten.
“Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.
Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.
“Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een lot van een kazuifel met borduursels, een stola, een kelkdoekje met kant in foedraal en een goudgeborduurd doekje.
Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.
Een replica markiezenkostuum. Met broek en hoed. Handwerk.
Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
Een houten secretaire met 4 laden.
Een grote gegolfde schotel in aardewerk met blauw-wit decor van een paar rustende reizigers, gemerkt AK.
Een vintage accordeon met opschrift Manfredi, Italia.
‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
‘Water Resource 33’, mixed media op printplaat, gesigneerd Martin R. Baeyens.
Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
Een gegraveerd glasservies.
Een lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.
“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
Een 18 karaats roze gouden en zilveren ring bezet met diamant schilfertjes en een parel.
Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
Een glaspasta vaasje met meerkleurig en iriserend decor. Gemonteerd als lampje, maar zonder aanpassingen aan het vaasje. Onderaan gegraveerd.
‘Schots landschap met runderen’, waterverf op papier, gesigneerd Sidney Pike.
Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Juteau à Candé in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
Een houten gesculpteerd beeld van een Zuid-Amerikaanse man. Vroeg 20ste eeuw.
Een donker rode schotel in faience versierd met engeltje en kransen. Gemerkt 2A.
‘Interieur met Leuvense stoof’, olieverf op doek, gesigneerd Jef Leener.
Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
“Gildekamersstraat te Antwerpen”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
Een lot van 3 presentatiedozen met daarin grote insecten, Insecte Capucin Sp-Nouvelle-Guinée, Tropidaeris-Colombie, Fulgoridae-Equateur en Mante Religieuse-Java.
Een gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.
‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd
“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
Twee gegoten glazen beeldjes van paarden. Op sokkel. Gemerkt.
Twee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.
Een parelsnoer met geelgouden slot 18ct.
Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
Een Kuifje verzameling album 1946.
“Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.
Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.
Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
Een chinoiserie tafellamp in marmer en messing met de vostelling van een flamingo naast een boompje uit het midden van de vorige eeuw.
Een persglazen Art-Deco vaas met het decor van tulpen in fumé glas. Onderaan gemerkt ‘fait en Belgique’.
“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 25 ct. en telkens één parel.
Een paar aardewerken panelen met Middeleeuws tafereel. Achteraan gemerkt “Tyrol”.
‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
“LAG, four seasons, Autumn” Een akoestische gitaar met bijhorende draagzak. 1 snaar ontbreekt.
“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.
Een paar houten, groen gepatineerde armstoelen met gesculpteerde details en gestoffeerde zitting. In Louis XVI stijl.
Een 19de eeuwse microscoop met stolp. Genummerd ‘XIII’
Een lot van 3 aardewerken Guerin kruiken met divers decor en vorm. Onderaan gemerkt.
“Hommage Marc Sleen”. Een lot van 3 ingekaderde souvenirkaarten, uitgave de Post. Met 3 originele afgestempelde postzegels. Nummers 1251-1252-1253.
Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
Een houten crucifix met corpus.
Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een set van 7 art deco stijl glazen met vergulde rand en bol aan de voet.
Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
Een Italiaans schouwgarnituur met romantische taferelen en een cobaltblauwe achtergrond met goudkleurige decoraties.
Een plaasteren buste van een mysterieus lachende jongedame in Art-Nouveau stijl.
“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
“Boerentafereel”. Een ets op papier. Genummerd 53/60, met museumstempel.
Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
Een houten schildersezel.
Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.
Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.
Een schaal van verzilverd metaal, twee schotels, 11 servetringen en een wijnhouder.
“Berglandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
“Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.
“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.
Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.
Een lot van 3 persglazen voorwerpen uit de jaren 30 van de vorige eeuw, coupe ‘Noémie van Val Saint Lambert, een uraniumglas bonbonniere met een vogeltje op het deksel en een rookglazen vaasje.
“Sinte Ludgardis”. Een tekening op papier.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één robijn van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een gevarieerd lot van 4 zilveren items bestaande uit een klokje, fotokadertje, handborstel en eihoudertje. Divers promille +800.
“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
Een collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
“Les Oies du frère Philippe”, Fable de la Fontaine. 19de eeuwse spotprent.
Een antieke massief houten koffer.
Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met beige bekleding in Bretoense stijl.
Een bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
Een comtoiseklok, V. Chabanel à Valence. Hierbij de originele en 2 extra slingers.
“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
Een 19de eeuwse zilveren hanger en aan de achterkant 18 karaats geelgoud in 3 segmenten met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
Een lot van 4 Val Saint Lambert items bestaande uit een paar kleurloze asbakken en twee vazen.
“Winterlandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
Een brons-look beeld van een zeer jong koppeltje met 3 bloemvormige glazen blakers. Draagt stempel.
‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
“Nikon M90”. Een vintage camera met bijbehorende tas in koffer met fotografisch toebehoren.
“Voorgevel”. Een kleurenets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 269/500.
“Zeiss-Ikon Contessa 35”. Een vintage camera in bijbehorend lederen tas. Made in Germany, genummerd W85691.
Een spiegel met vergulde lijst.
Een art nouveau coupe in faience.
Een pianokruk met ronde zitting, in hoogte verstelbaar, met groen fluwelen bekleding.
Een lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.
Een lot van 5 Aziatische fantasie halssnoeren en 6 diverse cloisonné ringen.