Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.

“Abstract”. Oliever op doek. Draagt handtekening.

"Résumé". Huile sur toile. Porte une signature.
Dim. 41 x 30 cm
SKU: 3008220442.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #442
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #559
    Albert Bockstael
    Period: 1898 - 1989

    “Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 125 x 101,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #145
    Jan Hermann Barend Koekkoek
    Period: 1840 - 1912

    “Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #489
    nf

    “Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.

    « Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.
    No longer available
    Dim. 144 x 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #199
    Edward Joris Moerenhout
    Period: 1801- 1893

    “Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.

    "Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.
    No longer available
    Dim. 38 x 66 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #509
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #154

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.

    "Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #522
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #519
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #504

    “Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.

    « Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #584
    William Raymond Dommersen
    Period: 1850 - 1927

    “Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.

    "Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    “Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #612
    Colpa

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614
    Josee Maes

    “Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469
    (Bruno Schnieders) Bruneau
    Period: °1957

    “Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    "Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #602
    H. Van De Beeck

    “Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #152

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    « Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #529
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #198
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    "Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #25

    Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.

    Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.
    No longer available
    Dim. H:15-37cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #307

    Een grote fractie amethist.

    Une grande fraction d'améthyste.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #362

    Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.

    Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 11 x 16,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #661

    Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds: - Felix Timmermans - Peter Bruegel - P. P. Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer

    Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - Dürer
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #366
    Mori

    Een handgeweven wollen tapijt. met Yomud motief.

    Un tapis en laine tissé à la main. Motif Yomud.
    No longer available
    Dim. 154x95cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #79
    Marie Calot

    “Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Cap d'Ail". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #441

    Twee antieke Aziatische kannen van messing.

    Deux cruches en laiton asiatiques antiques.
    No longer available
    Dim. H:3&-35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #168

    Lot postzegels. - Davo-album U.S.A. Diverse zegels tussen 1945 en 1978. - Davo-Album Luxemburg, vanaf 1882 (maar ook Spanje) - Oud album "Zonnebloem", zegels uit Japan, Indonesië, na W.O. II. - "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", zegels jaren 40 tot 70. - Oud album met vooroorlogse zegels en Deutsches Reich. - Oud album met vooroorlogse Belgische en buitenlandse zegels. - "Europa Gemeinschaftsausgaben". Goed gevuld album met Europese zegels.

    Lot de timbres. - Album Davo USA Divers timbres entre 1945 et 1978. - Album Davo Luxembourg, de 1882 (mais aussi Espagne) - Ancien album "Zonnebloem", timbres du Japon, Indonésie, après la Seconde Guerre mondiale. - "Die Briefmarken des Vatikaanstaates", timbres des années 1940 à 1970. - Ancien album avec timbres d'avant-guerre et Deutsches Reich. - Album ancien avec timbres belges et étrangers d'avant-guerre. - "Europe Gemeinschaftsausgaben". Album bien rempli de timbres européens.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #172

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 179 x 102 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #202
    Paul Permeke

    “Dorpszicht met paardenkar.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue sur le village avec charrette à cheval." Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More