Similar lots by type
-
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#654
“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#144
“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#154
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300/500 -
#612Colpa
“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120/200 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/250 -
#602H. Van De Beeck
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912
“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#614Josee Maes
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#489nf
“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60/100 -
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300/400 -
#152
“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#522M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948
“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#474(Bruno Schnieders) Bruneau
“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x21 cmEstimate: € 150/200 -
#504
“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600/800 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau
“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989
“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#205F. Van Baden
“Adelaar” & “Paardenhoofd”. Twee houten sculpturen. Zonder signatuur.
« Aigle » et « Tête de cheval ». Deux sculptures en bois. Sans signature.No longer availableDim. H:40&43cmEstimate: € 80/120 -
#686
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Petite commode en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. H:65cmEstimate: € 50/70 -
#311Meissen
“Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
"Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.No longer availableDim. 102 x 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#369
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
"Souris". Quelques dessins d'étude. Encre sur papier. Portent une signature.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#246
Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#105Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Ile Noire”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Blauwe rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok.
Les Aventures de Tintin. "L'Ile Noire". Edition en couleurs de 1944, Dos A23bis, Dos bleu usé, couverture rigide éraflée. Etat moyen, bon, bloc complet.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#118
Een grote en vier kleinere zilveren schotels met gegraveerde decors. 800‰. 1156 g en 1489 g.
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800/1000 -
#200
Een 18 K wit en geelgouden stervormige ring bezet met diamanten markies slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,78 ct.
Une bague étoile en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille marquis et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,78 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 800/900 -
#330Hermin & De Nardi
Twee dameshorloges met 18 K roze gouden kast.
Deux montres de dames avec boîtier en or rose 18 carats.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#63Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen.
Une pendule à console dans l'esprit des Neuchâteloises, à décor de fleurs.No longer availableDim. h 43 + 16 cmEstimate: € 40/50 -
#59Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40/50