Similar lots by type
-
#479“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Ward“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#472“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100 / 200 -
#379“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#372“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#459“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#165“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#620“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750 / 850 -
#369“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250 / 350 -
#484“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#462“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#204F. Beaufort“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#364“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#489“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209Bosmans“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#492“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#134Ton NederhoffPeriod: °1947“Eenden in het riet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Canards dans les roseaux ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420 / 480 -
#300Een 18 K geelgouden schakelring bezet met twee cabochons.
Une bague à maillons en or jaune 18 carats sertie de deux cabochons.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 260 / 300 -
#502Een kader met negen kleine moderne zeefdrukken/ seriegrafieën. Vlnr, bno: Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amedee Cortier (1921 - 1976). Toeschrijvingen zonder signaturen.
Un cadre avec neuf petites sérigraphies/impressions de série modernes. De gauche à droite : Gilbert Decock (1928 - 2007), Guy Vandenbranden (1926 - 2014), Luc Peire (1916 - 1994), Willy Plompen (°1942), Jan Van den Abbeel (1943 - 2018), Jo Delahaut (1911 - 1992), Marc Verstockt (1920 - 2014), André Buellens (1930 - 1976) & Amédée Cortier (1921 - 1976). Attribution sans signature.No longer availableDim. 22 x 13,5 cm (x9)Estimate: € 500 / 800 -
#338“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.
"La Fidélité". Un groupe de plastique italien multicolore. Avec N couronné.No longer availableDim. H: 25cmEstimate: € 25 / 35 -
#700Engelse eikenhouten linnenkoffer. Fronton versierd met gebeeldhouwde schubben. Smeedijzeren hengsels en scharnieren. Einde XVIIIde eeuw.
Coffre à linge en chêne anglais. Fronton décoré d'écailles sculptées. Poignées et charnières en fer forgé. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 59 x 74 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.
Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Een lage eikenhouten gatelegtafel met getorste poten en geaccoleerd blad.
Une table basse gateleg en chêne avec des pieds torsadés et une tablette en accolade.No longer availableDim. H: 70cmEstimate: € 40 / 50 -
#104J. Van RietEen paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.
Une paire de portraits ovales. Huile sur toile. Signée et datée avril 1893.No longer availableDim. 62 cm x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#650Sirius“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#425Een verchroomde theetafel met glazen blad en twee handvatten.
Une table à thé chromée avec plateau en verre et deux poignées.No longer availableDim. 89 x 51 x 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#436SabzavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 286 x 190 cmEstimate: € 100 / 150

