Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Abstract”. Papier op doek.

“Abstract”. Papier op doek.

“Abstrait”. Papier sur toile.
Dim. 38 x 58 cm
SKU: 1003200574.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #574
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #640

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #348
    Porcelaine d’Auteuil, Paris

    Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.

    Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    “Naakten met engeltje”. Een bronzen groep op een zwart marmeren sokkel.

    “Nus à l’angelot” Groupe en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #736

    Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.

    Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 164 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #153

    Kleine Russisch icoon met een gevleugelde Johannes de Doper (

    ) met zijn hoofd in een schaal. XIXde eeuw. Met en verzilverd metalen oklad.

    Petite icône russe représentant un Jean le Baptiste ailé tenant sa tête dans une coupe. XIXe siècle. Avec un oklad en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 31 x 26,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #626

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #709
    Herman Grieten
    Period: 1902 - 1969

    “Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #757

    Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.

    Paire de chenets en laiton et fonte.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    Fernand Comhaire

    “Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636
    Kirman

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 355 x 266 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #551

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    “Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.

    “Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More