#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350 / 550 -
#142Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
“Anvers anno 1985”. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#167
Allegorische brons op de literatuur, naar J. Moreau. Op houten sokkel.
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#234
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#131D. Duwaerts
Een buste van een jong meisje van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#514Jan Van Rhijnnen
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Haagse school, gesigneerd.
“Paysage du polder”. Aquarelle sur papier. Ecole de La Haie, signée.No longer availableDim. 22,5 x 32,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
#540Tesla
Een oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 6,36 gEstimate: € 500 / 600 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200