#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#235Kaiser Porzellan
Een porseleinen balustervaas met decor van pioenen en rozen.
Vase balustre en porcelaine à décor de pivoines et de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#309
Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
#125
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 35/45 -
#640
Twee oude aanstekers, waarbij één van Win en één van Dupont.
Deux briquets anciens, un Win et un Dupont.No longer availableDim. l: 5,5 cmEstimate: € 40/50 -
#621
Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 100/120 -
#479
#22
“Rivierlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1887.
"Paysage fluvial". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 23,5 cm x 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
#517
Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
#343Omega
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80/100