#662John LaenenPeriod: 1881 - 1965“Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#725Een 3/4 doorsnede van een handgranaat bedoeld als leerstof voor militairen.
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#795Een messing lampvoet in Hollywood Regency-stijl met groen stoffen kap.
#393Roux - MarquiandEen set van 12 verzilverde messenleggers. Vintage jaren 60 design. In originele etuis.
#311Een gedreven messingen pendule. Vroeg 20ste eeuw. Met sleutel. Kleine beschadiging bovenaan.
A driven brass pendulum. Early 20th century. With key. Small damage at the top.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 35 / 50