#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#162Anna CuperusPeriod: 1904-1956“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. In Romantisch gesculpteerd kader. Gesigneerd “Anna Cuperus”.
"Flower still life". A painting, oil on canvas. In a romantically sculpted frame. Signed "Anna Cuperus".No longer availableDim. 66 x 82cmEstimate: € 300 / 400 -
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
A bronze sculpted statue of two pheasants on a two-colored marble base.No longer availableDim. 19 x 54 cmEstimate: € 120 / 175