#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#274A. SchaekenBoszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#787Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
A lot of 3 vintage desk lamps in metal, consisting of 2 green lamps and one beige lamp.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#544Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede aan de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#200Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 1,08 ct. Vs en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct. F/G Vs.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 1.08 carats, VVS clarity, and surrounded by brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 carats, F/G color, VVS clarity.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 2800 / 3000