Other lots in this auction
-
#438Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#615Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.No longer availableDim. H. 221 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89Rudi de VosPeriod: °1944“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112Rudi de VosPeriod: °1944“Strandstoelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Beach chairs" Oil paint on panel, Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
"Cabardouche". A drawing, pencil on paper. Monogram "HMP".No longer availableDim. 35 x 23cmEstimate: € 200 / 400 -
#609‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323“Fruits défendu”. Een zamakken beeldje van een jong meisje met appelen naar Rancoulet.
"Fruits défendu". A zamak statue of a young girl with apples by Rancoulet.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
A wooden, carved folding screen. It consists of 4 panels and has detailed carving with a leaf motif.No longer availableDim. 190x210 cmEstimate: € 125 / 175 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
Un grand pot de rangement Martaban en grès émaillé brun, décoré de dragons et d'oiseaux en relief et de six oreilles sur l'épaule. Asie du Sud-Est, vers 1800. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 500 / 800 -
#399Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.
A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.No longer availableDim. 67 x 42cmEstimate: € 100 / 120 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
A neogothic crucifix made of carved oak wood.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 200 / 240

