#587Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.
Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een Chinese stijl gietijzeren ijsemmer.
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
"Farm behind the fruit trees". Oil on cardboard, indistinctly signed in a gilt frame.No longer availableDim. h 11 x b 16 cmEstimate: € 40 / 60