#609‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63CapodimonteEen grote porseleinen bloemenmand, gemerkt Capodimonte. Handgemaakt circa 1960. Onderaan gemerkt.
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#431RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1762-1861. Period '72-'73.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meerzicht" translates to "Lake view" in English. "Olieverf op doek" means "oil painting on canvas", and "Gesigneerd" means "signed".No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#621Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#423Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25 / 35 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
An 18 carat yellow gold pocket watch.No longer availableDim. bruto: 32,15 gEstimate: € 300 / 400