#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#27Een lot van 5 oude bakelieten ‘Brownie’ cameras waaronder 2 Baby Brownies , 2 x de Brownie Flash en een Brownie 127.
A lot of 5 vintage Bakelite 'Brownie' cameras, including 2 Baby Brownies, 2 Brownie Flash models, and a Brownie 127.No longer availableDim. 9 x 9 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Zygmunt Grabowski“The Virgin of Georgia and Jerusalem”. Een icoon op paneel. Opschrift achteraan “Novgorod School XVth Cent. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland”. Gestempeld en gedateerd 1977.
"The Virgin of Georgia and Jerusalem". An icon on panel. Inscription on the back "Novgorod School 15th Century. Painted by Zygmunt Grabowski-Poland". Stamped and dated 1977.No longer availableDim. 38 x 27cmEstimate: € 60 / 80 -
#660Vier verschillende Romeinse koperen munten. Constantinople Romanus III.1028-1034. Roman imperial ConstantineI AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.
Four different Roman copper coins. Constantinople Romanus III. 1028-1034. Roman imperial Constantine I AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#368“Sjors & Sjimmie”. Een lot van 5 vintage albums.
"Sjors & Sjimmie". A lot of 5 vintage albums.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#91Ets. VAN DER HEYDEN SAEen apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200