#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#429Een lot van 4 etsen op papier met speels erotische taferelen. Onderaan gesigneerd.
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#456Een sokkel in travertijn en metaal, zwevend gemonteerd.
A pedestal in travertine and metal, mounted in a floating manner.No longer availableDim. 40 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#124Theofiel LacazePortret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#383Een lot van 3 strips, divers.
A lot of 3 comic books, diverse.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220