#652“Harlekijnen.” Zwart-wit foto.
#660Vier verschillende Romeinse koperen munten. Constantinople Romanus III.1028-1034. Roman imperial ConstantineI AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.
Four different Roman copper coins. Constantinople Romanus III. 1028-1034. Roman imperial Constantine I AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#584Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#461RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1362-1461. Periode ‘64-’66.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1362-1461. Period '64-'66.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#199Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.
#89Rudi de VosPeriod: °1944“De “Space Shuttle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 300