#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#194Een eikenhouten spiegel met kroon.
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#366Een staande kapstok, romantische uitvoering.
#660Vier verschillende Romeinse koperen munten. Constantinople Romanus III.1028-1034. Roman imperial ConstantineI AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.
Four different Roman copper coins. Constantinople Romanus III. 1028-1034. Roman imperial Constantine I AD 307-337. Justin II and Sophia 565-578. Tyche Greek Parthia 246-239.No longer availableEstimate: € 230 / 280 -
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#488Een grote diamantairslamp de tweede helft van de vorige eeuw gemerkt Dazor Floating Fixture, USA.
#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60