#631Rosenthal, Studio LiniEen kleurloos kristallen glasservies bestaande uit: 11 x Water, Rode wijn en Champagne, en 12 witte wijn glazen.
A colorless crystal glass set consisting of: 11 x water, red wine, and Champagne glasses, and 12 white wine glasses.No longer availableDim. H: 19-23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
A varied lot of colorless crystal and glassware, including bells, vases, ashtrays, etc.No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528Chatsworth & SonsEen gedeelte eetservies met een veelkleurig floraal decor met o.m. klimrozen, geïnspireerd op Japanse voorbeelden. Gemerkt onderaan, patentnummer 84746. Omstreeks 1900. Soepterrine met presenteerschaal, 2 ovale terrines met onderschotels, 2 taartschotels op voet, 2 ronde schotels en 2 ovale schotels, een slakom, 1 sauskom, 25 platte borden, 12 dessertborden, 12 diepe borden, 4 broodschaaltjes, 4 schotels op lage voet.
A part of a dining set with a multicolored floral decoration including climbing roses, inspired by Japanese examples. Marked at the bottom, patent number 84746. Around 1900. Consisting of a soup tureen with a serving dish, 2 oval terrines with underplates, 2 cake dishes on foot, 2 round dishes and 2 oval dishes, a salad bowl, 1 gravy boat, 25 dinner plates, 12 dessert plates, 12 soup bowls, 4 bread plates, and 4 dishes on low foot.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#332“Stilleven fruit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “CA.”
#659Médard II Tytgat“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd 1942.
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#750Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
A vintage earthenware table lamp.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 35 / 45