#71Floreat Alpaka
#485
Een lot zeeschelpen, waarbij een dubbele op voetje en drie strombusschelpen.
#596
#271
#45
Twee antieke Russische iconen.
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
#624
“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition géométrique”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80/100 -
#341
Een gebeeldhouwd houten wandrekje. XIXe eeuw.
#313
Een lot van drie aanstekers, waarbij één van Couronne in etui (10 x 8 cm).
Lot de trois briquets dont un de Couronne dans un étui (10 x 8 cm).No longer availableDim. 5,5 - 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#662
une armoire à bijoux en forme de chef-d'œuvre avec deux portes, quatre coulisses et un compartiment sous l'abattant.No longer availableDim. 27x32x16cmEstimate: € 40/60