Other lots in this auction
-
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#557Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#212Een 18e eeuwse vitrinekast van fruithout (twee ruitjes gebroken).
Vitrine à deux corps en bois fruitier (deux vitres cassées). XIXe siècle.No longer availableDim. 230 x 153 x 60 cmEstimate: € 500 / 700 -
#55Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#199Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Parkzicht met vijver” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue sur parc avec étang » Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 134 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#508Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#522Een Friese staartklok met handgeschilderde wijzerplaat met datumnotatie en bovenaan versierd met figuren.
Une horloge à queue frisonne avec un cadran peint à la main avec indication de la date et décoré de chiffres sur le dessus.No longer availableDim. 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met fantasiestenen.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 200 / 250 -
#569Van Soest“Ontwerp voor een glasraam”. Gesigneerd. Olieverf op paneel.
"Conception d'un vitrail". Signé. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style baroque et un bougeoir éclectique à quatre bras.No longer availableDim. h: 27,5 & 56 cmEstimate: € 50 / 70

