#80
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct et d'un saphir taille marquis de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 850 / 950 -
#310Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
#339
Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
#123
Een paar koperen enkelbanden, ook gebruikt als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
#331
#438
"Oiseaux dans un buisson". Un groupe de jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 130 -
#496Heriz
#285
#610
#5
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#112Frans Van Huffel
"Ferme au bord de l'eau". Huile sur toile. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#403
Een modern beeldje van geglazuurd aardewerk op een natuurstenen sokkel.
Une figurine moderne en faïence émaillée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 80 / 100