Other lots in this auction
-
#560RadioBell
Een oude radio in houten kast. Type Bell 50. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Type Bell 50. Année 1932.No longer availableDim. h: 54 cm, Ø 40 cmEstimate: € 200/240 -
#274
“Het overspel.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw. Vlaamse School.
“L’adultère”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Ecole flamande.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 240/360 -
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/240 -
#268
“Histoire de Henri IV”. Twee in leder gebonden delen. Parijs, 1765.
“Histoire d’Henri IV”. Deux volumes reliés en cuir. Paris, 1765.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#743
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#623Philips
Een oude ‘meesterzanger’ luidspreker in bakelieten kast op pootjes. Type 2011. Bouwjaar 1928.
Vieux haut-parleur “Meesterzanger” en bakelite sur pieds. Type 2011. Année 1928.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 50/60 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#478
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleu-gris, bouche ouverte. Anciens vêtements. Numéro 301.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Mahoniehouten dienblad op losse vouwpoot. Engelse stijl.
Plateau en acajou sur piétement pliant. Style anglais.No longer availableDim. 77 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Vainqueur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 550/650 -
#481
“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
“Fumeur de pipe”. Statuette ancienne en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120