Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.

“Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.

"Abstract flowers." A pair of artworks, oil paint on paper.
Dim. 14 x 9 & 23 x 17 cm
SKU: 2609230472.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #432

    “Abstract geïnspireerd op het werk van Jean Pougny.” Gemengde techniek board.

    "Abstract. Inspired by the work of Jean Pougny" Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 46 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #462

    “Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.

    "Mother with children. Inspired by Heinrich Zille" Mixed media on paper. Apocryphal signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.

    A Solid oak trunk decorated with three panels, each featuring a Tree of Life. England. 17th century. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 122 x 56 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #407

    “Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.

    "Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #459

    “Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.

    "Abstract in red with triangles." Mixed media.
    No longer available
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Schade aan de rechtse arm. Rond 1800.

    An 18 karat yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. Damage to the right arm. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 6,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #150

    Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.

    An 18 carat Art Deco platinum brooch set with approximately 3 ct of diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 13,12 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #439

    “Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..

    "Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #80

    Een Victoriaanse hanger van 14 karaat geelgoud bezet met drie Schotse parels.

    A Victorian pendant of silver and 14 karat yellow gold set with three Scottish pearls.
    No longer available
    Dim. 15,72 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #442

    “Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.

    "Message to Tony (aha)." Collage, Mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 43 x 47 cm
    Estimate: € 220 / 380
  • #429

    “Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.

    "Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414

    “Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.

    "Nude." Inspired by the work by San Yu. Mixed media. Apocryphal signature. Fold in the paper.
    No longer available
    Dim. 38 x 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    “Abstract portret van een geit.” Techniek onduidelijk. Geïnspireerd op het werk van Bart Van der Leck.

    "Abstract portrait of a goat." Technique unclear. Inspired by the work by Bart Van der Leck
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155
    Romain Malfait

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #1

    Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.

    A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #378

    Een licht beige gelobde glaspasta vaas.

    A light beige lobed glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #51
    Wilhelmus Nakatenus

    “Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.

    "Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #354

    Een antieke paspop in kinderformaat op staander met 3 poten. Houten schroef manco.

    An antique child-sized mannequin on a tripod stand. Wooden screw missing.
    No longer available
    Dim. 140cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.

    An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 97 x 57cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.

    A carved side table with three legs and a round top.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #690

    Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.

    Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #311
    F. van Baden

    “Een koe”. Een houten gesculpteerd beeld, gesigneerd. Stukje van 1 hoorn afgebroken.

    "A cow." A wooden sculpted figure, signed. Piece of one horn broken off.
    No longer available
    Dim. 22 x 34cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #59

    “Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Noordwijk beach". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 36cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #122
    Louis van de Leur
    Period: 1910 - 1988

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 68 x 58cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #679
    Altimasa

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 96 x 97 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More