Similar lots by type
-
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#592“Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned. -
#539“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed. -
#239‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.
-
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#489“Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Two heads". Engraving. Signed outside the plate. -
#492Period: 1960“Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.
"Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960. -
#434Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
-
#462Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame. -
#580‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.
'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed. -
#444Frans Siaens‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.
‘Flower vase’. Oil on canvas, signed. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke. -
#569Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert. -
#589Guy Van den BulckeTwee etsen door Guy Van Den Bulcke. Getekend buiten de plaat.
Two etchings by Guy Van Den Bulcke. Signed outside the plate. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
-
#552L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#542“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#432Paul HagemansPeriod: Antwerpen 1884-1959‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Boszicht'. Oil on panel. Signed. -
#449‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed. -
#543Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
‘Forest View’. Oil on canvas, signed. -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas. -
#544Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#554Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
Other lots in this auction
-
#519Paul Emile Lecomte“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate. -
#273Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.
A black marble clock set with accompanying mantel pieces. -
#362Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders. -
#393Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain baluster vase with a wooden base, famille rose decoration. Marked at the bottom. -
#399Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini. -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed. -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,80 ct. G VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct. Met certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.80 ct. G VS2 and diamonds with a total weight of 0.32 ct. With certificate. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#293Grundig Heinzelmann 1, periode 1953–1955, een bakelieten radio met klok. 1 kleine knop en het logo vooraan manco.
Grundig Heinzelmann 1, period 1953–1955, a bakelite radio with clock. 1 small knob and missing logo on front. -
#63Een lot van 15 tinnen borden, Les Potstainiers, waarvan 12 met de initialen R.R. gemerkt en 3 met A.P.H. 15 kg.
A lot of 15 pewter plates, Les Potstainiers, 12 marked with the initials R.R. and 3 with A.P.H. 15 kg. -
#189Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.

