#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#86Een paar ronde Art Deco stijl bijzettafeltjes uit gefineerd walnoten hout.
A pair of round Art Deco style side tables made from veneered walnut wood.No longer availableDim. 61 x Ø59cmEstimate: € 200 / 250 -
#294Stephan GorisHerder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#58Een set van 2 olielampen met glazen blakers en messing onderdelen en voorzien van florale motieven.
A set of 2 oil lamps with glass sconces and brass parts, decorated with floral motifs.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#673Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45