#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#99“Landschap met boerderij en schaapherder”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#675Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.
A Chinese side table in red patinated wood with carvings and a pink marble top.No longer availableDim. 46 x 34 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199“Monniken bij kaarslicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Restauratiesporen en krasje bovenaan.
#306Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.
A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.No longer availableDim. 57 x 55 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#694Royal BochEen beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
#69Gloria JarvisPeriod: 1925-2014“Stilleven met bloemen en vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#378Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
A light beige lobed glass paste vase.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194A. Willems“Kapelletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
"Nova Antiqua Flandria." Map of Flanders by 'D. Aubertus Mireus'. 18th century.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 120 / 140