#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#358SIMLAEen ijsemmer en schaal, verzilverd en gemerkt SIMLA, collectie “The House of Roses”.
An ice bucket and a bowl, silver-plated and marked SIMLA, part of "The House of Roses" collection.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 50 / 100 -
#344Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35 / 45 -
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#27Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.
A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.No longer availableEstimate: € 40 / 50