Similar lots by type
-
#362“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Brakeli“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#792DeboisEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624Corneille“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320 / 360 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#383Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#474“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404F. Bervoets“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592Corneille“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130 / 140 -
#504“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Luk Duffour“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
”Supertramp World Tour 1983”. Une affiche encadrée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#82Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#379Twee grafische werken, waarbij één naar een werk van Scharlaken en één naar Rubens.
Deux gravures, dont une d’après Scharlaken et une d’après Rubens.No longer availableDim. 69 x 48 cm & 53 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#524Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#412Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30 / 50 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#704Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#114Jaak Schaepherders“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#508Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#484“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
”Paysage montagnard”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#583Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
Deux statuettes en jadéite et une pièce décorative en pierre de lard. Petit dégât à un bec.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372Suzanne Pirotte“Babylon” & De “Bruges à Gand.” Twee litho’s buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
”Babylone” & “De Bruges à Gand”. Deux lithographies signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. ± 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#647Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.
Paire de meubles d’appoint en bois noirci de style Empire ouvrant à un tiroir et à une porte. Tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#393SadlerEen Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
Trois catalogues Brafa et un livre en relation avec Guy Vandenbranden.No longer availableEstimate: € 40 / 50

