Similar lots by type
-
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#392
“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#399Brakeli
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#792Debois
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40/60 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50 -
#383
Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#344
“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
”Supertramp World Tour 1983”. Une affiche encadrée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#519
“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#494Luk Duffour
“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003
“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#82
Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#362
“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#624Corneille
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320/360 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#592Corneille
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130/140 -
#379
Twee grafische werken, waarbij één naar een werk van Scharlaken en één naar Rubens.
Deux gravures, dont une d’après Scharlaken et une d’après Rubens.No longer availableDim. 69 x 48 cm & 53 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#504
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#404F. Bervoets
“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#266
Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#140Quadri
Een armband van zwart leder, staal en 18 karaats geel goud.
Bracelet en cuir noir, acier et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,80 gEstimate: € 600/700 -
#541
“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220/260 -
#336
Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
Paire de fauteuils sobres en chêne.No longer availableDim. H: 112 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#596Kashan
Handgeknoopt wollen karpet met zijden details. Centraal medaillon, het geheel bezaaid met bloemen.
Carpette en laine aux détails en soie. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs.No longer availableDim. 221 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#315Delvaux
Een handtas in zwart leder met draaislotje, met originele stofzak.
Sac à main en cuir noir à fermoir tournant. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#195Louis Vuitton
Een handtas in Damier Ebene, model ‘Chelsea’. Met originele draagtas. Eén drukknoopje aan de zijkant onder de rits ontbreekt. Datacode TH0025.
Sac à main en damier ébène, modèle Chelsea. Avec sac à porter d’origine. Un pression de côté sous la tirette manque. Datacode TH0025.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#108
Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60/100 -
#57
Een uitgebreid lot meerschuimen pijpen, o.a. in de vorm van historische figuren. Grotendeels XIXe eeuws
Un lot de pipes en écume e.a. sous forme de figures historiques. La plupart XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#664
Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.
Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.No longer availableDim. 60 x 130 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#773
Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60