Similar lots by type
-
#284Victoria Naï(?)“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 35 / 40 -
#529“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49“Straatdanser”. Ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening: Willy Sluiter. (1873 - 1949)
“Danseur de rue”. Etude colorisée sur papier. Porte une signature : Willy Sluiter. (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#551Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547“Jeu de boules”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Jeu de boules”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#42Madou“Begroeiing bij een rots”. Potlood en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1862.
Végétation près d'un rocher . Crayon et aquarelle sur papier. Signé et daté 1862.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 75 / 90 -
#72Alfred Napoléon DelaunoisPeriod: 1875 - 1941“Nonnen” & “Misdienaars”. Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd en gemonogrammeerd.
Sœurs & Acolytes. Deux études au crayon sur papier. Signées et monogrammées.No longer availableDim. 29 x 22 & 17,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279Van Mulders“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Nature morte florale. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 57 cmEstimate: € 40 / 55 -
#561“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
“Groosknupchen”. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#124“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#62Josée Melsen“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875“Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Raf Temmerman“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#44Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579Jean Govaerts“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Masseller - Grand Luxembourg. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#469“Personages in een theehuis en personages op weg”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd.
Personnages dans un salon de thé et personnages sur la route. Quelques gravures sur bois japonaises, en couleurs.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#685“Hommage à Pablo Picasso”. Grand et Petit Palais, Paris 1966. Catalogus.
“Hommage à Pablo Picasso”. Grand et Petit Palais, Paris 1966. Catalogue.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#253Janax - Epidiaskop, LiesegangEen antieke metalen toverlantaarn. Met toebehoren.
Une lanterne magique en métal antique. Avec accessoires.No longer availableDim. 62 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121A. CarliEen marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100 / 140 -
#678Twee oude collectebussen, waarbij één van gebeeldhouwd eikenhout en één van zink.
Deux anciennes boîtes de collection, l'une en chêne sculpté et l'autre en zinc.No longer availableDim. h: 2à & 19 cmEstimate: € 35 / 40 -
#378Paul Van DesselPeriod: 1956-2021Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#575Goebel, Germany“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12/I. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12/I. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Verstappen“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 45 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#671Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.
Un lot de poterie avec un pot à tabac, deux couvercles à liqueur, un sucrier et une cafetière d'origines diverses.No longer availableEstimate: € 40 / 60

