#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#316Een eikenhouten haltafeltje met gesculpteerde details. Onderging behandeling tegen houtworm. Louis XV stijl.
An oak hall table with carved details. Treated for woodworm. Louis XV style.No longer availableDim. 70 x 87 x 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#112Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life with fan and gloves." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600