#18
Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.No longer availableDim. 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234
“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
#373
Een groene opaline vaas met bloemen in reliëf, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A green opaline vase with raised floral decoration, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Aristide De Ranieri
Een bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#658
Een moderne design vaas in meerkleurig glaspasta.
#5
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#255Scapa
Een muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#393
Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.
A pair of marble sculptures depicting Geishas.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Delvaux
Een zwart lederen handtas. Model Railway.
#307
Een lot van drie ijzeren lampen met kap. Twee vormen een paar en één apart.
#200
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1.10 ct. and small brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#173Period: °1953
“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900