Other lots in this auction
-
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#152Robert Boudry
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120/180 -
#31Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 25/35 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#657
Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/140 -
#361
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#181Thioul, Paris
Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.
Une pendule murale en bronze doré style Louis XV, décorée de putti et d’une jeune femme.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 800/1200 -
#640
“Drie oude wijzen bij een olifant”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Trois sages auprès d’un éléphant”. Un netsuke en ivoire sculptée. Porte une signature. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/120 -
#334
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#279Kardonas Ikonen
“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#763
Een reeks van drie borden van meerkleurig Japans porselein met meerkleurige decors van bloemen en landschappen in cartouches op de vleugel en bloemen op het plat.
Une série de trois assiettes en porcelaine du Japon aux décors polychromes de fleurs et paysages en cartouches sur les ailes et fleurs sur le plat.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#632
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un grand miroir majordome avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 95 cmEstimate: € 220/240