De veiling is volledig – 805 loten.
De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 805 loten.
De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina
Een karaf van kleurloos kristal met een gekleurde haan als stop. Onderaan gemerkt.
“Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm).“Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).
Meisje met kruik bij een boom. Een kleine sierjardinière van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Gaaf.
“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.
Twee sobere uit-elkaar-schuivende houten bijzettafeltjes.
Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.
Een rood koperen bugel. Gemerkt.
“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Zonder merk.
Een paar handgeschilderde miniaturen.
Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.
Een houten zuiltje en een piëdestal. Slijtage.
Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Schilfer aan het deksel.
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
“Zeilschip aan de kust bij een burcht en een ruïne”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein. Eén onderaan gemerkt.
“Edel koppel” Een ingekaderde tapisserie. XIXe eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
“Sloepen op het strand”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘60.
Een automatische roestvrij stalen dameshorloge.
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Twee groepjes van polychroom porselein in de vorm van twee engeltjes met een bloemenmandje. Onderaan gemerkt.
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
Twee zilveren broches, een hanger en een een halssnoer van sterling zilver.
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Een bronzen vijzel met wapenschild versierd en met inscriptie “Ghegoten Anno 1576”.
Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
Twee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
Een fluitvaas van geslepen rood en kleurloos Boheems kristal.
“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
Drie verschillende broches van zilver 835 ‰ bezet met markasiet en twee verschillende ringen bezet met fantasiestenen.
Een gedraaid houten kapstok.
Een koekoeksklok van gebeeldhouwd perenhout. Zwarte woud.
Een XIXe eeuwse bajonet en een dolkje met houten handvat.
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een staande lamp van gebeeldhouwd en getorst eikenhout.
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Eerste kwart XIXde eeuw. In ovale lijst.
Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
“Expectans expectavi Domini et intendit mihi...” Een gedeelte van een psalmtekst, recto verso. Ingelijst.
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting met hanger in de vorm van een hartje en veiligheidsslot.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een bronzen haardscherm in Lodewijk XV-stijl.
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.
Een oude bajonet met schede. Op de rand een inscriptie met datum ‘Juin 1867.
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen polsband in originele doos.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een art nouveau siervaasje van meerkleurig porselein, versierd met een jonge vrouw en bladeren in hoogreliëf. Onderaan genummerd. Een vingertje afgebroken.
“Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.
Uitgestrekt landschap. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met druppelvormige smaragd van ± 1,59 ct en 13 kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met een zilveren ketting.
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een zittende man. Delft of Frankrijk. Onderaan gemerkt.
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Belle Epoque”. Een 14 karaats geel gouden ring bezet met kleine diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
Een notenhouten bureaustoel met drie balustervormige spijlen in de rug en bekleed met groen fluweel.
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Een paar siervazen van roze porselein met voet en monturen van messing en met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een zuilvormige piëdestal van gebeeldhouwd en gedraaid hout, versierd met messingen monturen.
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een benen lijst. Gesigneerd Huro (?).
Een cartelklok van zwartgelakt hout in de geest van Neuchatel met vergulde versieringen. Met slinger en sleutel.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Een partij analoge fototoestellen.
Een lot van vier kleine iconen, waarvan één met koperen riza, een drieluik en twee andere.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Een gazelleschedel op muurplaat.
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Een XIXe eeuws cavaleriezwaard met handvat van messing en been en met schede.
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden herenring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Een paar porseleinen balustervazen in de geest van Sèvres, gedecoreerd met twee meerkleurige vrouwenportretten in een met goud omzoomde cartouche en op groene achtergrond. Eén gerestaureerd aan de voet.
Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Een XIXe eeuws penvuurpistool.
Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.
Een kunststoffen radio met cassettedeck. 1984.
Anker steenbouwdozen. Een lot van zes oude dozen met bouwsets.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Akoya parels van 9,20 mm.
Een handgeknoopt wollen karpet.
“Uomo di ferro” Een bronzen kunstwerkje.
Een schotel van iriserend glas in de geest van Loetz, op een metalen voetstuk. Tijdperk art nouveau.
“Boerin aan de waterpomp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorische figuur.
“Allegorische voorstelling.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
“Mensenfiguur met vogelkop”. Een bronzen beeldje op rood marmeren sokkel.
Een lot van drie handtassen, waarbij twee vintage modellen en één van Nobody.
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Begin XXe eeuw.
Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen kruisbeeld achter glas.
Klokstel van marmer en zamak. Twee cassolettes en een pendule versierd met een allegorie op de oogst.
“Schepen op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Model Flanders.
Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
“Spelende kinderen met koets.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Apostolorum Limina”. Een bronzen triptiek in een doos.
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,80 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee parfumflacons van Lalique in de oorspronkelijke verpakking. Uitgave 2005.
“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Een roestvrij stalen herenhorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct. In originele doos en met reserve lederen polsband.
Kolompendule met marqueterie. XIXde eeuw.
“Het maken van een bloemenkrans”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadigingen aan de kader.
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
“Ruiter bij zijn paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een porseleinen milieu-de-table met opengewerkte randen en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt van Meissen.
Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Tweemaster zeilboot uit rood en geel koper.
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
“Schepen op een kanaal te Rotterdam”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 8,80 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en zeven amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,60 ct.
Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Verrezen Christus”. Een gebeeldhouwd houten beeld op sokkel. Omstreeks 1600.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met 24 kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een paar bronzen vaasjes, versierd met engeltjes en op rood marmeren voetstukje.
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Twee koeien bij de drenkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier en robijn baguettes en cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“De ontvoering van de Sabijnse maagden”. Een bronzen beeld.
“De Zwarte Dennen nabij Ommen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee saffiercabochons van ± 1,50 ct.
Een ‘Tudorstijl’ buffet van gebeeldhouwd eikenhout.
Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.
Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Een muurpendule van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met putti en een jonge vrouw.
“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met acht kleine diamantjes oude slijp en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gebogen kap. De kop versierd met een rocaille met beeltenis van een gekroonde hamer. XIXe eeuw. Beschadiging aan de onderste lade binnenin.
“Boerenmeisje”. Een buste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en twee parels.
“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
“St. Bernardushond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts.
“Chanteur florentin”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en gegoten door F. Barbedienne.
“De Hypnotiseur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Een tweedelige Chippendale bibliotheek met onderaan twee deuren naast drie gebogen laden. Bovenaan twee compartimenten in de kap.
Een violontafel van zwartgelakt hout, met bronsbeslag en het blad rijkelijk versierd met bloemenmarqueterie. Tijdperk Napoleon II.
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale loepzuivere diamant van ± 0,61 ct. Color D. Met certificaat.
Grote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
Een goudgepatineerde spiegel in Louis Philippestijl.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct. en met een grijze Tahitiparel van 9,40 mm.
Een semainier van mahoniehoutfineer met een marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
een replica van een gotisch halfharnas. Lengte armen 65 cm.
Een gietijzeren tandartsboor met pedaalaandrijving. Mogelijk gefabriceerd door Wynmalen & Haussman te Hoogerheide, begin XXe eeuw. In werkende staat.
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze Tahitiparels parels van 9,90 mm.
Een schouwgarnituur van meerkleurig porselein, bestaande uit een dekselvaas en twee kandelaars, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf.
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van vier stuks koraal.
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Een bronzen klokstel in rococostijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een glinsterende maansteen.
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...
Vogels op takken van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
“Waterval”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Z. Soni (?).
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,28 ct.
Een schouwpendule van albast en goudgepatineerd zamak, versierd met een vaandeldrager naast het uurwerk. Beschadiging. Met slinger, maar zonder sleutel.
“Oogstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. K. Jongelink
Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
“Zonsondergang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd K. Jongelink.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Drie olifanten van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct. en twee Zuidzeeparels van 11,80 mm.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Diana van brons met marmeren sokkel. Art deco periode
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Twee pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
“Stilleven met hooimijten en molen.
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘49.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Een hors d’oeuvrestel met houten onderschaal. Porselein met bloemenmotief model “Viking”. Gemerkt.
Een lot van vier kleine pauwstaartborden van Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,20 ct. en met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een messingen bureaustelletje, bestaande uit een vide-poche, een kandelaar, een intpot met glazen recipiënten en een vloeiblok. Tijdperk art nouveau.
Een triptiekje in Lodewijk XV-stijl met drie landschappen op paneel. Allen gesigneerd.
Een automatische herenhorloge met lederen armband.
Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
Een lot van drie siervazen van meerkleurig porselein in de stijl van Sèvres, bestaande uit een grote en een kleine vaas met rode achtergrond en een grote met kobaltblauwe fond. Telkens met een decor van personages in een landschap in cartouches en met messingen monturen. De laatste met ontbrekend dekseltje.
Een koperen bureaustel bestaande uit twee vierarmige kandelaars en een inktstel met twee (beschadigde) porseleinen recipiënten.
“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
“Melken van de koeien in de wei.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een verzilverd metalen Russische samovar. Met makersmerk ‘R67M’.
Een lederen handtas met bijpassende geldbeugel.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Buffel van gepatineerd brons. Chinees werk.
Een paar verzilverde metalen eekhoorns op albasten voetstuk, als boekensteun. Art deco periode.
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Een paar pique-fleurs van polychroom porselein. Onderaan gemerkt Carl Thieme, Türingen. Eén haarscheur.
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.
Kruikje van Hongaars aardewerk. Met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt Fischer J. Budapest.
Een handtas van leder en stof.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee Tahitiparels van 10,60 mm.
“Sint Michael”. Een handgeschilderde Griekse icoon.
Een lampenvoet van donkergepatineerd borns in de vorm van een heer met een hoge hoed met paraplu en met een bloemvormig glazen kapje. Omstreeks 1900.
Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,01 ct. VS 1. Model Cartier.
Tafelklok van mahoniehout.
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
Een lange parelhalssnoer met verschillende kleuren.
Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Een Zweedse vaas van aardewerk, onderaan gemerkt. Jaren vijftig.
Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.
“Hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Twee handgemaakte oude poppen.
“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Een plaasteren piëdestal in barokke stijl met blauw en wit patina. We voegen er een plaasteren siervaas in dezelfde stijl aan toe.
Kapelletje van deels geparketteerd hout. Met aangeklede wassen madonna.
Een massief bronzen kruisbeeld.
“Landschap met hoeves aan de bosrand”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Een wandklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl. Met sleutel.
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd “Luc” en gedateerd ‘75 (?).
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Een trommel met riem en trommelstokken.
“Paaslam”, ingelijst.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
“Ballerina”. Aquarel en inkt op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd ‘68.
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Twee sierborden en een dekseldoosje van rood en verguld Beiers porselein, versierd met meerkleurige damesportretten. Onderaan gemerkt.
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Een grote koperen staande lamp.
“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.
Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Een lot van vier teddyberen.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.
“Liggend naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Twee ovale diepe schoteltjes met vlechtwerkdecor op de vleugel. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Een geaccoleerd dienblad met inlegwerk en met messingen rand.
Koffie en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-en theepot, melkkan en suikerpot, op bijpassende plateau.
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Een open eikenhouten boekenkast.
Een coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Een pique-fleurs van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er twee gekleurde Boheems kristallen karaffen aan toe.
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Een eikenhouten kuipzeteltje, bekleed met rood fluweel.
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
“Masereel”. Ed. Mercatorfonds 1976.
Kaststel van polychroom Delfts aardewerk bestaande uit drie dekselvazen en twee hoorns. Gemerkt van De Klauw. Recent werk.
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Een serie van 29 albums met chromo’s met afbeeldingen uit tekenfilms van Walt Disney en Paramount Pictures. Nederlandse en Franse teksten. In-8, oblong. Jaren 30 en 40.
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
‘Geschiedenis der zeventien Nederlanden. eerste deel’; P.H. Witkamp, Amsterdam 1873. Met een wapenkaart en houtgravuren.
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
“Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.
Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Een ronde piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met rond marmeren blad.
“Leven en werk van M.C. Escher”. Ed. Meulenhoff & co. Amsterdam, 1981.
Een sober eikenhouten bijzetmeubeltje mt een lade in de gordel.
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.