Similar lots by type
-
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240 -
#284B. Bosschaert“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75 / 100 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400 / 800 -
#432“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Joz. De Swerts“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70 -
#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#192A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#424“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#285Een bronzen windwijzertje met een vliegende zwaan en op een groen marmeren sokkeltje.
Une girouette en bronze avec un cygne volant et sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
Une paire de poupées Wayang en bois polychrome.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#56Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout, versierd met handgeschilderd bloemendecor en ingelegd parelmoer.
Une table d'appoint en bois laqué noir, ornée d'un décor floral peint à la main et d'incrustations de nacre.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#372“Compositie met kleurrijke vlakken.” Gemengde techniek op papier. Gedateerd ‘87, onleesbaar gesigneerd.
"Composition avec des surfaces colorées." Technique mixte sur papier. Daté '87, signé de manière illisible.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 160 / 280 -
#641Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#523Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#399“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
"Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#405Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un cendrier en bronze à décor en relief d'un oiseau et une boîte à couvercle en forme de pomme sur une branche.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#450Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 13,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#610Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600 / 700


