Similar lots by type
-
#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#289P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250/300 -
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#175
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000/8000 -
#182Joz. De Swerts
“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45/70 -
#254Joz. De Swerts
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000 -
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#444
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180/240 -
#529
“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100/120 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#244Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75/100 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930
“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400/800 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#12E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40/60 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#192A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#37
Een klein bronzen beeldje in de vorm van een wolf.
Une petite statuette en bronze en forme de loup.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50/80 -
#183
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240/280 -
#45
Twee antieke Russische iconen.
Deux icônes russes antiques.No longer availableDim. 30, 5 cm x 25,5 cmEstimate: € 100/150 -
#133
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260/300 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#427Kaiser Porzellan
Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 60 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#525
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50/75 -
#605
“Bi-lens” & 3 x “View Master”. Vier kijkers in totaal.
"Bi-lentille" & 3 x "View Master". Quatre stéréoscopes au total.No longer availableDim. H:6-9cmEstimate: € 40/60 -
#372
“Compositie met kleurrijke vlakken.” Gemengde techniek op papier. Gedateerd ‘87, onleesbaar gesigneerd.
"Composition avec des surfaces colorées." Technique mixte sur papier. Daté '87, signé de manière illisible.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 160/280 -
#570
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000/3300 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150/200