Similar lots by type
-
#100Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#15Veltkamp“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#374Rita Konig“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#580Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#110Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600 / 800 -
#144“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#120Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600 / 800 -
#384Edward Fierens“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#285Edward Van Mieghem“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#539“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#390Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600 / 800 -
#160Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600 / 800 -
#255“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562G. Vanvlasselaer“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Reinauts“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#221Delvaux, BruxellesEen portefeuille van bruin toile de cuir.
Un portefeuille en toile de cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 10,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#240Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 800 / 900 -
#330Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#89P. Simonson“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Twee verschillende sigaretten aanstekers Dupont en Sarome. We voegen er een reukflesje van Step Limoges France.
Deux briquets différents Dupont et Sarome. Nous ajoutons une bouteille de parfum de Step Limoges France.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#248Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#265Jules De Cort“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 cm x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151Een zilveren beeld van een 17de eeuwse hellebardier met benen gelaat. Gemerkt. 800‰.
Une statue en argent d'un hallebardier du 17ème siècle avec un visage en os. Marqué. 800‰.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#638“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#275E. Deleers“Zicht op de begijnhofpoort te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
"Vue de la porte du béguinage à Lierre". Huile sur toile. Signée et datée '94.No longer availableDim. 50 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335SantiniEen lampenvoet uit kunststof in de vorm van een engeltje. Gesigneerd.
Un pied de lampe en plastique en forme d'ange. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169The Franklin Mint“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40 / 60

