#278Lot van 4 Doornikse borden, blauw wit, divers design, waarvan 3 19e eeuw, 1 18e eeuw gemerkt,
Lot of 4 Tournai plates, blue and white, various design, of which 3 19th century, 1 18th century, marked.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 50 / 60 -
#482Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45Een pijpenstaander in de vorm van een mannetje van gebeeldhouwd buxushout op gedraaid voetstuk van berkenhout. Het hoofd met hoed is de pijpenkop. In zijn hand een sigarettenpijpje. Kop gebarsten.
A pipe stand in the shape of a man made of carved boxwood on a turned base of birch wood. The head with hat is the pipe bowl. A cigarette holder in his hand. Head cracked.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#265Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.
Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.No longer availableEstimate: € 220 / 360 -
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#132Van der Hecht“Landschap met bruggetje.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Landscape with a bridge.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 160 / 240 -
#689Een partij schalen, dekselschalen en een sauskom van verzilverd metaal, met een parelfries op de rand.
A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een diamanten in verschillende slijpvormen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with diamonds in different cuts with a combined weight of +- 0.55 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 750 / 850