#697Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#548Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.
A hall lamp of amber coloured bonded curved glass.No longer availableDim. +- h 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#63Een lot van twee Belgische officierssabels, waarvan één gegraveerd: ‘Pour le Roi et la Patrie.’
A lot of two Belgian officer's sabers, one of which is engraved: 'Pour le Roi et la Patrie.'No longer availableDim. L: 105 & 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#680Een handgeknoopte wollen kelim.
#167Hergé“Le Trésor de Rackham le Rouge”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (B1). Goede staat, tweede druk in kleur.
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200