#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#524Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#274Ernest Kockaert“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#21Een lot van vier verguld zilveren schepjes. 800‰.
A lot of four gold-plated silver scoops. 800‰.No longer availableDim. 87,10 g 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
A pair of small cloisonné saucers with wooden bases.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 80 / 100