#271Grote Naamse koffiekan, vroeg 19e eeuws, lichte herstelschade aan bovenrand deksel.
Large Namur coffee pot, early 19th century, slight repair damage to the top edge of the lid.No longer availableDim. h30cmEstimate: € 70 / 90 -
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#546Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#97Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800