#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#375Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.
A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.No longer availableDim. H:Estimate: € 80 / 120 -
#327Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#659“Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.
Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.No longer availableDim. 89 x 125 cmEstimate: € 25 / 40 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#221Twee etuis. Het ene met een naaisetje, deels van zilver, het andere met een nagelset van amber en metaal.
Two cases. One with a sewing kit, partly made of silver, the other with a nail set of amber and metal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100