#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#53Een doopkleedje bezet met panden kloskant.
A christening dress set with panels of bobbin lace.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 50 / 100 -
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
“Arable landscape with harvesting farmers.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180