#66Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#614Een paar koperen kandelaars.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#26Een paar notenhouten bout de canapé in Regency-stijl. Met klapblaadjes, een lade en met vachette bekleed blad.
A pair of Regency style walnut bouts de canapé. With folding leaves, a drawer and a vachette-lined tray.No longer availableDim. h; (§ CMEstimate: € 50 / 80 -
#319“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Jean Baptiste KindermansPeriod: 1822-1876“Koeien bij de drenkplaats, een roeiboot in de voorgrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Cows at the watering place, a rowing boat in the foreground". Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 85x65 cmEstimate: € 500 / 800 -
A set of six silver English spoons. In case. 19th century.No longer availableDim. 72,28 gEstimate: € 50 / 80