#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#689Een partij schalen, dekselschalen en een sauskom van verzilverd metaal, met een parelfries op de rand.
A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#42L. Maes“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“View of the belfry.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#259“Bloemen in vaas”. olie op paneel, ongesigneerd.
“Flowers in vase”. Oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 53 x 43cmEstimate: € 150 / 200 -
#602Jacques Cassiman"Plus oultre" of "Jardin sauvage à Cervia" Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1966.
#231Een gesculpteerde messing putti/cherubijn kandelaar, gedetailleerd met Steenbokken, bloemmotieven, handvaten en strikken.
#10Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.No longer availableDim. 5,28 g 2cmEstimate: € 450 / 550 -
#572J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Still life". Oil on canvas. Signed bottom right.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150