Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Abstracte familie.” Acryl op paneel. Draagt monogram.

“Abstracte familie.” Acryl op paneel. Draagt monogram.

"Famille abstraite." Acrylique sur panneau. Monogrammé.
Dim. 50 x 50 cm
SKU: 2806220429.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #429
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #641

    Twee gietijzeren Chinese theepotjes, waarbij één groen en één roodgepatineerd en de laatste met decor van libellen.

    Deux théières de Chine en fonte, l'une à patine verte et l'autre à patine rouge et la dernière à décor de libellules.
    No longer available
    Dim. h : 15 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #152
    Abraham Bruiningh Van Worrell
    Period: 1787-1832

    “Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.

    « Pieter Paul Rubens et sa compagnie reçoivent Antoon Van Dyck, un servant emmène son cheval. On peut reconnaître Hélène Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens dans l'escalier ». Huile sur toile (retoillée). Signée en bas à droite et datée 1830.
    No longer available
    Dim. 70x90cm
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #452

    “Congo, naïeve kunst.” Olieverf op op doek, op board.

    "Congo, art naïf." Huile sur toile, sur panneau.
    No longer available
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #418
    Goebel, Germany

    “Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.

    "Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.

    Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.
    No longer available
    Dim. 178 x 100 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een landschap. Bovenaan gerestaureerd.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Restauré au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338
    J. G. Durand, France

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor d’anneaux taillées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #168
    Josué Dupon
    Period: 1864-1935

    “Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.

    “Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603
    Goebel, Germany

    “Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.

    "Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 55 / 80
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry

    Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 220 / 240
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More