Other lots in this auction
-
#341Alka Kunst Bavaria
“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55 -
#81Meissen
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Enkele kleine beschadigingen, kop en staart professioneel gerestaureerd.
"Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Quelques dégâts mineurs, tête et queue restaurés professionnellement.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 250 -
#472
“Bloemenstilleven.” Gemengde techniek op textiel. Draagt handtekening.
"Nature morte aux fleurs." Technique mixte sur textile. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 120 -
#603Goebel, Germany
“Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.
"Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 55 / 80 -
#349
Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge murale allemande dans un coffret en bois avec deux portraits au-dessus du cadran. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 45 x 25 c;Estimate: € 40 / 50 -
#4Jean De Bord
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau sur l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#658Goebel, Germany
“Strickliesl”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 69.
"Strickliesl". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 69.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#522Val Saint Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. h: 8 Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#465Goebel, Germany
“Frühlingstanz”. Een groepje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 535.
« Frühlingstanz ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 535.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200