Afhaling van de goederen kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00.
Steeds op afspraak!
Filed Under: Art & Antiques auctions
Afhaling van de goederen kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00.
Steeds op afspraak!
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan. No. CV 105.
Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.
Een messingen klokje onder glazen stolp.
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.
Een houten poppenkinderstoeltje.
“Gitte”; “Natascha” & “Piroschka”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van A. Ruiz. Beide gemerkt onderaan. No. 1625/22; 1625/23 & 1625/24.
Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.
Lot van vijf boekgravures m.b.t. ambachten: De Roeremaaker, De Schoenmaker, De Pruikemaaker, De Kaarsemaaker, De Schaatemaaker. Evenals Gheboden ende uyt-gheroepen bij mijne Heeren den Schouteth, Borgher-meesteren, Schepenen, ende Raedt der Stat van Antwerpen d.d. 25. September 1687 (m.b.t. openbare faillissementsverkopen - op zwaarder papier gelijmd). Stadsecretaris A.Van Valckenisse volgde zijn vader en grootvader in die functie op.
Een 14 K geelgouden ring.
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes. Gemerkt met Meissenmerk.
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
“De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.
Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.
Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
“Dame met hoed”. Een beeldje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
Een asbak van messing en bakeliet.
“Stilleven met bloemen”. Gouache op karton. Draagt een apocriefe handtekening.
Een 14 K geelgouden hanger bezet met fijne pareltjes en half edelstenen.
“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Een rechthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein. Decor van bloeiende takken, accoladerand. Tijdperk Qinglong.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.
Een oude vilten hoge hoed.
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.
“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Meissen merk met gekruiste zwaarden. Enige schade aan de jurk. XIXe eeuw.
“Pont a Rynsbourg”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1918.
Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
“Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.
Een vaas in wit Boheems kristal versierd met een vrouw in relief.
Een verguld houten ovaal bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad en tussenblad in vlechtwerk.
“De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
“Woning te Brugge”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 207/350 buiten de plaat.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,18 ct.
“Koningin Sammuramat op kameel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens. Restauratie aan de staf.
“Tafelgebed”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/120.
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.
“Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
“De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.
Een handtas in krokodillenleer uit de jaren ‘50 in goede staat.
“Hoevezicht” & “Windmolen”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
“Diana met engeltje in een strijdwagen”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Een handgeschreven liedtekst in kalligrafie. Recto en verso. In plexi lijst.
Een coupe in rood en wit kristal.
Een antiek handkarretje.
Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Een sierterrine van meerkleurig Parijs’ porselein met handgeschilderd bloemendecor met vergulde motieven. Op bijhorende schotel. Onderaan gemerkt.
“Damesportret”. Een houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
“Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee vazen van Engels porselein.
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
“Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.
Een vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
“Landelijk tafereel”. Een aquarel. Draagt een apocriefe handtekening.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.
“De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.
“Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met getorste zuiltjes, versierd met inlegwerk.
Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Een eikenhouten wandtafel met drie lades.
“Koppel”. Een paar beelden van meerkleurig porselein. Meissen gemerkt met gekruiste degen. Enkele lichte schade aan de bloemetjes op de basis. XIXe eeuw.
Een Russisch icoon met de Heilige Basilius en Glykeria afgebeeld met een engelbewaarder.
“Stilleven met kersen”. Schilderij op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,29 ct.
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Enkele kleine beschadigingen, kop en staart professioneel gerestaureerd.
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vlaamse school. Een paar jachtstillevens, het ene met houtsnippen, het andere met o.m. een Vlaamse gaai. Olieverf op paneel. Het eerste met sporen van een handtekening.
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.
Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.
Een brede designcoupe van groen kristal. Gemerkt.
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Naam op de verso.
Een 14 K geelgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger met één briljant in de hand van +- 0,25ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een groep van meerkleurig porselein met viif personages met lammetjes en een hondje. Gemerkt onderaan. Een pootje en een bloemblaadje en diverse blaadjes van het boompje manco, een handje gerestaureerd.
“Duinzicht met vrouw.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.
Een vaas van geslepen blauw gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 15/140.
“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
“Aanbidding van Venus”. Een grote groep van meerkleurig porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Een staart van een hond bijgewerkt.
“Stilleven met witte roos en theepot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grote kratervaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
“Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
Een grote tweedeurskast.
Een gebeeldhouwde vrouwenbuste van marmer en albast. Draagt handtekening achteraan.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden armband bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
“Bij de alchemist” en “De brieflezer”. Olieverf op doek.
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
“Jachthond”. Een bronzen beeld op voetstuk van roze marmer.
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
“Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
“De denker als skelet”. Bronzen beeldje op een marmeren voetstuk naar het werk van Rodin.
“Vader Teugels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994.
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
“Zicht op de Boulevard te Napels met de Vesuvius in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Amerikaanse school.
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
“Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
“Danseres”. Een bronzen beeldje op een marmeren voetstuk in de geest van Art deco. Naar het werk van Chiperus.
“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een geweer bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een gepolychromeerd houten beeld met origineel verguldsel. Italië, einde XVIIe eeuw.
“Panoramisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw.
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Een lederen portefeuille in crèmekleur met originele stofzak.
Een witmarmeren panter.
“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
“Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.
“Pieter Paul Rubens en zijn gezelschap ontvangen Antoon Van Dyck, wiens schimmel wordt weggeleid. We herkennen op de trappen wellicht o.m. Helene Fourment, Jan Brueghel II, Lucas Faydherbe, Jacob Jordaens”. Olieverf op doek (herdoekt). Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1830.
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
Een grote glazen vaas met een art noveau overlay decor met vergulde klaprozen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Theedoosje van blauw en wit Delfts aardewerk met decors van personages in landschappen en bloementuilen. Onderaan gemerkt L.P.K. voor de Porceleyne Lampetkan. Zilveren dop en hals met Franse keuren voor eerste gehalte, waarschijnlijk in de XIXde eeuw toegevoegd.
Een handtas van leder en stof en met originele stofzak.
“Maraboepaar”. Verguld bronzen beeld. Gesigneerd. Met Brussels gieterijmerk van Petermann.
“Portret van een vrouw met rode hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct.
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.
“Scheldezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘42.
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.
Een handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
“Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
“Leiesymfonie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso ‘Herfst 1973’.
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Een gefineerde rechte secretaire met één lade boven en drie laden onder het blad. Binnenin veertien fraai ingelegde schuifjes en een opening met dambordpatroon. Periode Biedermeier. Slijtage aan het fineer en aan een ornament bovenaan.
Een rode handtas van Delvaux.
“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
Een lot van drie kleine vaasjes en drie kleine coupes van geslepen kristal, versierd met vergulde friezen (Floradans). Model Jupiter, ontwerp Leon Ledru. Twee groene en vier rode stuks. Gemerkt en genummerd, één met label.
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
“Moeder en kind.” Stenen polychroom beeld.
“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.
“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
“Kinderportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met marmeren blad. Bovenaan een lade in doucine, klapblad met overlangse barst. Onderaan twee deuren. Tijdperk Louis-Philippe. Poten toegevoegd.
Een coupe op piedouche van geslepen kleurloos en paars gedubbeld kristal. Gesigneerd onderaan en met nummer 128/180. beschadiging op de bovenrand.
Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
“Visserspaar”. Twee groepjes in meerkleurig biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
“Strijdwagen”. Een grote groep van blauw-wit en verguld porselein. Gemerkt onderaan en met label.
Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.
Een art nouveau klokje van gepatineerd zamak, gedragen door een jonge vrouw met schenkkan op vlinder.
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd
“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
“Stilleven met bloemen en beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.
Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
“De jager en de houthakkers”. Een groep in polychroom Italiaans porselein.
Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Glas en kristal. Twee stoppen niet origineel.
“Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.
Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Een oude microscoop met toebehoren in houten kastje.
Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
“Napoleontische trompetter te paard.” Polychroom aardewerk.
“Stilleven met kreeft, oesters en champagne”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.
Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Een pendule met open werk in glazen kastje op houten voetstuk.
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Een paar stillevens met bloemenmanden. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998.
Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.
“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een ananasvormige vaas van geslepen en deels groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lampenvoet van Frans porselein met meerkleurig decor van rozen op gele en blauwe fond en met vergulde versieringen. Met verguld bronzen monturen.
Een houten bureau met twee laden en een houten stoel.
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal met enkele bruin gekleurde details. Onderaan gegraveerd. Pièce Unique, genummerd 84/796. Schilfer aan de binnenrand.
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
“Het wijndrinken”. Een groep van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met de gekruiste zwaarden. Een takje afgebroken.
“Straatzicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een fluitvaasje op voet en een cilindervaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.
“Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.
Een paar kandelaars in verzilverd metaal met drie lichtpunten.
Een laag eikenhouten buffet of salontafel met drie grote laden in de gordel.
Een Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
“Binnenkoer met kerktoren in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw.
“Interieur met kachel en waskom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een opengewerkte messingen pendule versierd met blader- en bloemenmotieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Een eikenhouten linnenkoffer. Vroeg XIXde eeuw.
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
Een vaas van geslepen kristal met bruinrode vlakken. Vermoedelijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt onderaan.
“Zeilboten op de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 14 K geelgouden ring met tijgeroog.
Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
“Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een metalen klokje met opwindmechanisme in kastje met notenhoutfineer. Jaren ‘30. Secondewijzertje los.
“Houtsprokkelaars in een winters dorp bij nacht.
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.
Een vaasje van paars Muranoglas.
Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Een theepotje op komfoortje van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
Een gepatineerd zamakken horlogehouder in de vorm van een zuiltje, versierd met vrouwenhoofden in de basis, met thermometer op de kolom en bovenaan getooid met een adelaar. We voegen er een Zwitsers zakhorloge in verzilverd metalen kast aan toe. Begin XXe eeuw.
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een groot scheepskompas in messingen kast.
Een eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met fijn gesculpteerde motieven.
“De smid”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Sartori. gemerkt.
Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.
Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
“Vrouw met vogelkooitje”. Een beeldje van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw.
Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.
Een verguld schouwklokje op elektriciteit.
“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Een vinger en een voet manco.
Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
“Boerenjongen met konijnen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Cazzola. Gemerkt.
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen gedubbeld Boheems kristal.
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
Twee verschillende porseleinen sierjardinières met vergulde decors, waarbij één op leeuwenpootjes. Beide gemerkt onderaan.
Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
Een paar mahoniehouten stoelen met mooi gebeeldhouwde ruggen en met subtiele koperen monturen. Engeland, Georgian stijl.
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Een meerkleurig aardewerken kruik en lampvoet. Gemerkt.
Een lot van drie eenvoudige mijnwerkerslampjes en een vierde van rood koper en Engels.
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
“Fluitspeler” & “Vogelhandelaar”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt. No. 387 & 364. De eerste gesigneerd G. Bockmann.
Een subtiel gebeeldhouwde houten kaarsenstaander met enkele kaarsen. XIXde eeuw.
Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.
Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Een camera Ensign Cupid 1922. In etui. Bijgevoegd een klein opvouwbaar stereokijkertje met fotootjes, eveneens in etui.
Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.
Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
Een Duitse wandklok met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat.
Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
Een oude verrekijker en twee theaterkijkers.
Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Een Duitse wandklok in houten kast met twee portretjes boven de wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.