#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#7Karl EnsKind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
#333Een vierkante Chinees porseleinen voorraadpot met krijgers in het decor.
A square Chinese porcelain storage jar with warriors in the decoration. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#354Germaine BrusPeriod: °1915“Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
"Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79. -
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#384Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom.