Other lots in this auction
-
#446
Een Japans zwartgelakt haardscherm met parelmoer ingelegd.
Un écran japonais laqué noir avec incrustation de nacre.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#698Royal Doulton
Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.
Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#36
Een zuil van geaderd zwart marmer.
Une colonne de marbre noir veiné.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#418
Een gesculpteerd jade sierstuk op voet van messing en hout en gelonteerd als lampje. Deksel gerestaureerd.
Une pièce décorative en jade sculpté sur une base en laiton et bois et fusionnée en lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 140/220 -
#291
Een gevarieerd lot strips (Jommeke, Luitenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, enz.)
Un lot varié de BD (Jommeke, Lieutenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, etc.)No longer availableEstimate: € 40/50 -
#681
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#241
Een milieu de table met geslepen kleurloos kristallen coupe op 800 ‰ zilveren voet in barokke stijl. 988,90 gram bruto.
Milieu de table avec coupe en cristal incolore taillé sur socle en argent 800 de style baroque. 988,90 grammes.No longer availableDim. h: 39 cm Ø 33 cmEstimate: € 500/800 -
#505
Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200/240 -
#72
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Intérieur d'église". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30/40