#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#131Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152“De Serenade”. Kopie naar Domenico Morelli (XIXde eeuw). Olieverf op doek.
”La Sérénade”. Une copie d’après Domenico Morelli (XIXème siècle). Huile sur toile.No longer availableDim. 124 x 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#169Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1920“Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.
”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,52 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#76Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
#306Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25 / 40 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40