#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#27Een rood koperen altaarbel met drie belletjes.
#555Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
A Breton sideboard with 3 doors and 1 drawer, late 19th/early 20th century.No longer availableDim. 95 x 173 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#513Een Spaans houten Brasero, met ingelegde details en koperen vuurschaal. Vroeg 19e eeuws.
A Spanish wooden brasero, with inlaid details and a copper fire bowl. Early 19th century.No longer availableDim. 43 x 98cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Els van Rompu“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
#378MuranoEen vintage Murano glaspasta vaas met 4 ‘vingers’, groen in de massa gekleurd met kleurloze delen.
A vintage Murano glass paste vase with 4 'fingers', green in the mass colored with clear parts.No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45 -
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 120 / 180