#82
“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#578
Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#440
#568
Een veelkleurige vaas van Murano glas.
A multicolored vase made of Murano glass.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 70 -
#688
Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.
#546
Een halfrond Engels sideboard/consolekastje, gefineerd en met een glazen blad.
#510
Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#645
Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#282
“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#406
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#647Lladro
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Jef Van Tuerenhout
“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200