#278
#657
Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40/60 -
#658Victoria Czecho-Slovakia
#501Nicolas CadaixPeriod: 1840 - 1895
“Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 600/800 -
#602
Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#409Ad van den Brink
#348
Een bijzettafeltje met gesculteerde poten en wortelhouten blad.
A side table with sculpted legs and a burr wood top.No longer availableDim. 55.5 x 44 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#83Val Saint-Lambert
Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960
“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#464
“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#213Val Saint-Lambert
Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#498
Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpted statue of a drinking cat after a work by F. Pompon.No longer availableDim. 20 x 34,5 cmEstimate: € 500/600