Other lots in this auction
-
#259Théophile VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 90/130 -
#53
“Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.
« Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#226
Een verlengbare eikenhouten tafel. Met bijpassend bankje.
Une table extensible en chêne. Avec banc assorti.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#321
Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
Une boîte en porcelaine française de Limoges. Marquée en bas.No longer availableDim. 14 cm x 10 cm x 6 cmEstimate: € 30/35 -
#271
Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.
Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#307
Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.
Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#389
Een paar gouaches op zijde met scènes aan de Mogul-hofhouding en één op steen.
Une paire de gouaches sur soie représentant des scènes de la cour moghole et une sur pierre.No longer availableDim. 24 x 14 & 14 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct. In werkende staat.
Une montre femme Art Déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +/- 0,60 ct En état de marche.No longer availableDim. l: 20 cm bruto: 13,95 gEstimate: € 400/500 -
#562G. Vanvlasselaer
“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#500
Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 400/450 -
#186
Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. 218 x 184 x 73 cmEstimate: € 200/300