Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.

Abstracte sculptuur van geglazuurd aardewerk.

Sculpture abstraite en terre vernissée.
Dim. 24 x 48 cm
SKU: 2202220458.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #461

    Milieu de table van gegoten glas.

    Milieu de table de verre coulé.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #487

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374

    “Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.

    "Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.

    Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #415

    Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 32, 60 & 76 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #488

    Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine d'Imari avec des socles en bois finement sculptés. Les couvercles ont été restaurés. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm (m.s)
    Estimate: € 200 / 300
  • #393
    Popworks

    Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.

    Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #283

    Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.

    Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #430

    Een halssnoer met langwerpige parels.

    Collier de perles allongées.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #468

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een lot van veertien boeken met betrekking tot Belgische kunstenaars: Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch Paul Van Hoeydonck.

    Un lot de quatorze livres traitant des artistes belges : Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch & Paul Van Hoeydonck.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.

    Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 170 / 250
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More