#645
Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
#500
Een paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats serties de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,04 gEstimate: € 400/450 -
#494
“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
"Marina." Aquarelle sur papier. Daté JD'62.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 50/60 -
#595
Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.
#429
“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
#27
Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
#579
#535
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
#236
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met twee maal twee paneeldeuren.
#356
Een bidkleed van wol.
#140
Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 300/330 -
#320
Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/60