Other lots in this auction
-
#636Een handgeknoopt Anatolisch wollen tapijt.
Un tapis en laine d’Anatolie noué à la main.No longer availableDim. 214 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,68 ct. FVS2.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,68 ct FVS2.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 650 / 750 -
#352“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
"Sens". Huile sur papier. Monogrammé, LD.No longer availableDim. 23 cm x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#405Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.
Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. 62 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#524“Koe met bril.” Opgehoogde druk.
"Vache à lunettes." Estampe rehaussée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#650Een lot zakhorloges, waarbij o.a. één in 800‰ zilveren kast en één van Roskopf in werkende staat. De anderen te reviseren. 6 stuks.
Beaucoup de montres de poche dont une en argent 800‰ et une de Roskopf en état de marche. Pour réviser les autres. 6 morceaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#429“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
"Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.No longer availableDim. 210 cm x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#190Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en onyx.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et onyx.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#576IsfahanEen Oosters wollen karpet.
Un tapis oriental en laine.No longer availableDim. 276 cm x 151 cmEstimate: € 200 / 240 -
#204Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Door zijn weduwe op de verso gecertificeerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Certifié au revers par sa veuve.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#25Karel De BauwPeriod: 1909-2002“De molen van O.L.V.-Lombeek”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Le moulin d'O.LV.-Lombeek". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 30 cm x 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120

