Similar lots by type
-
#612
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60/80 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954
“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#524
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: ‘Wigand’.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘Wigand’.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#432Theo WolvecampPeriod: 1925-1992
“Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100/140 -
#609Ludo HuysPeriod: 1947 - 2007
“Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.
”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 220/240 -
#529Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120/160 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879
“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954
“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120/200 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#594
“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500/550 -
#434
“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220/260 -
#549Frans Van Kerckhove
“Bloesem”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
”Floraisons”. Huile sur papier. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450/550
Other lots in this auction
-
#437
Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie theepotjes en twee waterkommetjes. XIXe en XXe eeuw. Eén kommetje met haarscheur.
Un lot de porcelaine de Chine, comprenant trois théières et deux bols à eau. Un bol comporte des dégâts.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 40/60 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#784A. Trotter, Jedburgh
Een staande klok in eikenhouten kast, de wijzerplaat met bloemen en en handgeschilderd landschapsdecor. XIXe eeuw. Met sleutel en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne, le cadran est peint à la main de fleurs et paysage. XIXième siècle.No longer availableDim. H. 215 cmEstimate: € 200/240 -
#363
Een art nouveau sierjardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière de décoration Art Nouveau en faïence polychrome, décor floral.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 32/40 -
#380
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne en or jaune tissé 18 ct.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 250/300 -
#113Grévisse à Bruxelles
Een schouwpendule van zwart marmer. We voegen er twee bijpassende cassolettes aan toe. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Nous ajoutons deux cassolettes dans le même esprit. Vers 1900.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#305
Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.
Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#208
Een baardmankruik van steengoed.
Une cruche dite baardman en grès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#504
Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80/100 -
#8
“De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.
De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.No longer availableEstimate: € 22/24