Similar lots by type
-
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#529Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#549Frans Van Kerckhove“Bloesem”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
”Floraisons”. Huile sur papier. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#674“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#569“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220 / 260 -
#432Theo WolvecampPeriod: 1925-1992“Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#619Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#729L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450 / 550 -
#612Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#704Albert De Deken“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: ‘Wigand’.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘Wigand’.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#624Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#609Ludo HuysPeriod: 1947 - 2007“Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.
”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#594“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500 / 550 -
#434“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#646Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#268Art deco danseres met hoepel. Brons met onyxen voet.
Danseuse Art Déco avec cerceau. Bronze sur socle en onyx.No longer availableDim. H. 72,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#575Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine fait main, décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 306 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#235Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#636Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#319Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50 / 60 -
#287Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin en witte, bruine en groene opliggende lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges à l’intérieur et des lignes blanches, brunes et vertes par dessus, torsadées. Vers 1900.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#494Guido VanderheydenEen reeks van vier etsen met Afrikaanse maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 et 1999.
Une série de quatre eaux-fortes, masques africains. Tous signées hors planche , numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een paar vazen van cloisonné op geel koper met decor van pioenen. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre jaune, décoration de pivoines. Travail chinois. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#182Hollandse School“Hollands waterlandschap met molen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.R. Omstreeks 1900.
“Paysage rupestre hollandais au moulin”. Huile sur toile. Porte un monogramme J.R. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#64Albert Zamarra“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#388MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60

