#169RapkinEen kaart van België, gravure door J. Rapkin.
#100‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
'Bridge at dusk', mixed media, attributed to Christian Rolet.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Serge Creuz‘Dame in het roze’, een werk van Serge Creuz, niet gesigneerd.
#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#178Edw. Van Looy“Open bosdeel met waterpartij”. Olieverf op doek. Gesigneerd Van Looy Edw..
#21Bessiest(?)“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 48x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66F. Winkler“Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"A winter forest landscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#118Een reproductie naar het werk van Victor Vaserely.
A reproduction after the work of Victor Vasarely.No longer availableOnline onlyDim. h 72 x b 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#54“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#186“Naakt portret”. Een gravure op papier.
#205“Verbotene Frucht”. Een linoleum snede plaat in kader. Draagt monogram en galerie stempel.
"Verbotene Frucht" (Forbidden Fruit). A linoleum cut plate in frame. Bears monogram and gallery stamp.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 31cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Marino De Vos“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
“Farmlandscape.” Oil on canvas. Signed. Flaking of the paint.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50 / 80