Similar lots by type
-
#539
“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003
“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320/380 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#664Vic Verleyen
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#792
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943
“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#669
“Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.
“Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#564
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220/240 -
#234Frans Van Kerckhove
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 81 cmEstimate: € 300/400 -
#164F. A. Philippe (?)
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#680
“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#670Hanzenbergh (?)
“Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420/500 -
#652L. Schellekens
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#534
“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#184F. Vanderdonck
“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420/500 -
#174E. Pirin
“Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260/300 -
#224J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350 -
#554
“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120/140 -
#572
“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#50
Een 18 karaats driekleurige gouden pinkring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Petite bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,07 gEstimate: € 300/400 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#220
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en gecalibreerde smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’émeraudes calibrées ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,21 gEstimate: € 600/700 -
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#719
Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#569Piet JacobsPeriod: °1934
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Twee moderne wandtapijten.
Deux tapisseries modernes.No longer availableDim. 115 x 140, 100 x 150Estimate: € 120/200 -
#275
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500/600 -
#328
Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#391
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#635
Een zitbankje met Oosterse stoffen bekleding.
Un petit banc avec revêtement en tissu oriental.No longer availableDim. 40 x 105 x 65 cmEstimate: € 80/120