Other lots by Van Tuerenhout
#654His Master’s VoiceEen antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
#665Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#600Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#159Alfred Cornilliet"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
"Rubens Painting the Woman known as 'Woman with a Straw Hat'". A large colored engraving on paper, based on the work of Nicaise De Keyser. By Jean Baptist & Alfred Cornilliet.No longer availableDim. 63 x 94,5cmEstimate: € 400 / 600 -
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#78Lladro‘Primer Baile, Now and Forever’, een Lladro beeld, modelnr 07642 in originele verpakking.
"Primer Baile, Now and Forever", a Lladro figurine, model number 07642 in original packaging.No longer availableDim. H: 27cmEstimate: € 80 / 120