#57Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#558Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#264Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514Alex WautersPeriod: 1899–1965“Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 1750 / 2250 -
#650Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 450 / 500 -
#396KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
"The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 300 / 400