#574Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
"Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.No longer availableDim. 77 x 55 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#158D.E.G. / WillsonEen tuba, gemerkt D.E.G. Dynasty en Willson ‘Swiss made’. Serie nummer 27759. Met knoppen ingelegd met parelmoer. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas met toebehoren.
A tuba, marked D.E.G. Dynasty and Willson 'Swiss made'. Serial number 27759. Buttons inlaid with mother of pearl. Recently serviced and in working condition. In original carrying case with accessories.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 380 / 460 -
#67Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
A bronze winged boy's head on a marble base, unsigned.No longer availableDim. h 12.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#654Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.
#369Jacobs“Stilleven met fazant”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still Life with Pheasant". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met princess-cut diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,68 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with princess-cut diamonds with a total weight of approximately 3.68 ct.No longer availableDim. 8,75 gEstimate: € 2900 / 3000