#568Een blauw-wit Chinees porseleinen snuff bottle met landschap in het decor. Ming dynastie, onderaan gemerkt.
#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#503DelvauxEen vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#399“Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.
No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#331Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 20 / 30