#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#75Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#358Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.No longer availableDim. h 51.5 x b 18.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een lot van 15 antieke brillen en brillenkokers, waarvan 3 stuks met een 14 karaat gouden neusbrug.
A lot of 15 antique glasses and eyeglass cases, including 3 pieces with a 14 karat gold nose bridge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.44 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1200 / 1300