#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#588Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.
A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.No longer availableDim. h 23.5 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#327Val Saint LambertEen zware groene coupe van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw.
A heavy green coupe by Val Saint Lambert from the 1960s.No longer availableDim. h 18 x Ø 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#162J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#15MuranoEen Murano gekleurde glazen clown.
A Murano coloured glass clown.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
"Lying Cupid." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 600 / 700