#47Een pendule van verguld metaal.
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#332‘Het slot Aude Biessen’, een oude ingekleurde ets in houten kader.
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#308Een lot oude houten schoenvormen voor kindervoeten. XIXde en XXste eeuw. Drie paar.
A lot of old wooden shoe lasts for children's feet. 19th and 20th century. Three pairs.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#66Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80