#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#642‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.
‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.No longer availableDim. 41 x 143 cmEstimate: € 40 / 60