#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Val Saint-LambertEen coupe op losse voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt. Naar een model van 1890-1900, toegeschreven aan.
A footed bowl "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Unmarked. Attributed to a model from 1890-1900.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#55Een set van twee Italiaanse polychrome bijzettafeltjes, verguld hout
A set of two Italian polychrome side tables, gilt wood.No longer availableDim. h 58 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#358Een Indonesisch houtsculptuur met drie dames in het decor.
An Indonesian wooden sculpture depicting three ladies in the setting.No longer availableDim. h 51.5 x b 18.5 cmEstimate: € 40 / 60