#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#386BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.