#47Een pendule van verguld metaal.
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. Op een houten sokkel en met uitvoercertificaat. XIXe eeuw.
#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#306Een massief eiken piëdestal met getorste voet.
A solid oak pedestal table with twisted foot.No longer availableDim. h 95 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.
#448Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi Artemide Milano“Tolomeo”. Een design bureaulamp op ronde voet uit aluminium en kunststof. Model “Tolomeo”, ontwerp door Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi voor Artemide, Italië.
"Tolomeo". A designer desk lamp on a round base made of aluminum and plastic. Model "Tolomeo", designed by Giancarlo Fassina & Michele De Lucchi for Artemide, Italy.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 120 / 180