Other lots in this auction
-
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
A German firefighter helmet from World War II. Size 57.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#30Een paar 14 kt geelgouden oorbellen bezet met twee robijntjes.
A pair of 14 kt yellow gold earrings set with two rubies.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
A Chinese blue and white porcelain tulip vase.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 175 / 225 -
#195Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.
A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.No longer availableDim. h 80 x Ø 116 cmEstimate: € 300 / 500 -
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Alfons Van MeirvennePeriod: 1932 - ....‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.
‘Mushrooms’, oil on canvas, signed A. V. Meirvenne and dated ‘77.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#331Een glazen asbak, blauw-groen gekleurd in de massa. Gemerkt van Copier te Leerdam.
A glass ashtray, blue-green colored in the mass. Marked by Copier in Leerdam.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#246Een verlengbare ovalen tafel in acajou op een centrale zuilvormige poot, uitschuifbaar met extra centrale poot. Verlengbaar met 2 x 42.5 cm.
An extendable oval table in mahogany with a central column-like leg, extendable with an extra central leg. Extendable by 2 x 42.5 cm.No longer availableDim. 73 x 132 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#95B. De Wit“Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.
"Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.No longer availableDim. 124 x 183 cm cmEstimate: € 300 / 500 -
#292“Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.No longer availableDim. 68,5 x 58,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1200 / 1400

